Миттєві перекази з картки на картку через сайт Укрпошти

З початку липня Укрпошта спільно з ПУАТ «Фідобанк» пропонує можливість для споживачів здійснювати миттєві перекази з картки на картку, емітовану будь-яким банком України через офіційний сайт підприємства (http://ukrposhta.ua/).

«Можливість здійснювати миттєві грошові перекази з будь-якого місця і в будь-який час, користуючись доступом до мережі Інтернет, – надзвичайно актуальна сьогодні, – відзначив керівник «Укрпошти» Ігор Ткачук. – Укрпошта запровадила цю послугу в рамках розширення партнерських відносин з Фідобанком, адже ми постійно дбаємо, щоб пропоновані послуги були максимально зручними для наших споживачів».

Здійснити миттєвий он-лайн переказ можуть користувачі платіжних карток Visa або MasterCard, випущених будь-яким банком України. Послуга працює цілодобово, у режимі 24/7, щоб скористатися нею вам потрібний лише доступ до Інтернету та номер картки отримувача.

Серед основних переваг послуги – миттєвість та безпека здійснення переказу коштів без візиту до банку або відділення поштового зв’язку в будь-який час за місцем Вашого знаходження.

Послуга є актуальною, якщо вам потрібно терміново переказати або отримати будь-які кошти: винагороду за виконану роботу, оплату замовлення, погашення заборгованості за кредитною карткою або просто повернути борг другові. Таких ситуацій може бути безліч. Вартість послуги для споживачів складає 1% від суми переказу + 5 грн.

Додаткова інформація