Укрпошта відкрила двосторонній обмін міжнародними електронними переказами Єврожиро з Болгарією

Розширюючи географію надання послуг, з початку липня Укрпошта відкрила двосторонній обмін міжнародними електронними переказами Єврожиро з поштою Болгарії. Для споживачів з України та Болгарії це означає скорочення термінів пересилання грошових переказів до 2 годин (залежно від режиму роботи відділень поштового зв’язку та рівня їх автоматизації) на відміну від 2-х тижнів, як це було раніше.

До останнього часу пересилання грошових коштів поштовими переказами між двома країнами здійснювалося на паперових носіях.

«Майже всі оператори поштового зв’язку світу відмовляються від пересилання грошових переказів на паперових носіях, адже це не задовольняє постійно зростаючих вимог споживачів послуг, – зазначає керівник Укрпошти Ігор Ткачук. – Запуск системи грошових переказів Єврожиро між Укрпоштою та Поштою Болгарії – це ще однин крок назустріч впровадженню європейських стандартів та відповідного рівня послуг в Україні».

Пересилання поштових переказів через мережу Єврожиро дозволяє суттєво покращити якість послуги.

Перекази призначенням до Болгарії відтепер прийматимуться не лише в гривнях, а й в євро (у виділених об’єктах поштового зв’язку).

Порядок пересилання переказів здійснюється відповідно до стандартів системи Єврожиро та українського законодавства: перекази адресуються лише на поштову адресу фізичних осіб; на розрахункові рахунки адресатів перекази не приймаються; максимальна сума одного переказу з України визначається обмеженнями Національного банку України і не повинна перевищувати еквівалент 15 тис. грн. за день від одного відправника.

Залежно від суми переказу тарифи за пересилання складають: до 500 грн. – 6 %, від 500 до 1000 грн. – 5 %, від 1000 до 2000 грн. – 4 %, понад 2000 – 2 %. Мінімальний тариф за пересилання переказу – еквівалент 1 дол. США.

Нагадаємо, що Укрпошта входить до спільноти Єврожиро з 2011 року.

Додаткова інформація