Засідання комісії

20 02 2020 520 лютого головний інспектор Кагарлицького районного сектору прийняв  участь в  засіданні комісії ТЕБ та НС Кагарльцької РДА, на якій доповів про виконання доручення Прем’єр-міністра України від 11.12.2019 №44205/1/1-19 про проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей розташованих на територій Кагарлицького району.

Здійснено позапланову перевірку ДНЗ «Лелеченька» с. Халча

19 02 2020 218 лютого рятувальниками Кагарлицького районного сектору було здійснено позапланову перевірку ДНЗ «Лелеченька» с. Халча.

У садочку було проінспектовано наявність та належний стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, стан шляхів евакуації з приміщень садочку, стан утримання електрогосподарства, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням, а також наявність та працездатність систем протипожежного захисту.

Здійснено позапланову перевірку Залізничної станції «Кагарлик»

19 02 202018 лютого рятувальниками Кагарлицького районного сектору було здійснено позапланову перевірку Залізничної станції «Кагарлик» Регіональної філії «Південно-західна Залізниця» АТ «Українська Залізниця» м. Кагарлик.

На станції було проінспектовано наявність та належний стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, стан шляхів евакуації з приміщень, стан утримання електрогосподарства, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням, а також наявність та працездатність систем протипожежного захисту.

Здійснено позапланову перевірку Демівщинського НВК

18 02 2020 518 лютого рятувальниками Кагарлицького районного сектору було здійснено позапланову перевірку Демівщинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дитячий садок» с. Демівщина.

У ньому було проінспектовано наявність та належний стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, стан шляхів евакуації з приміщень, стан утримання електрогосподарства, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням, а також наявність та працездатність систем протипожежного захисту.

Здійснено позапланову перевірку Ржищівського геріатричного пансіонату

18 02 202017 лютого рятувальниками Кагарлицького районного сектору було здійснено позапланову перевірку Ржищівського геріатричного пансіонату. У ньому було проінспектовано наявність та належний стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, стан шляхів евакуації з приміщень, стан утримання електрогосподарства, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням, а також наявність та працездатність систем протипожежного захисту.

Детальніше...

Здійснено позапланову перевірку ДНЗ с. Півці та с. Балико-Щучинка

17 02 202013-14 лютого рятувальниками Кагарлицького районного сектору було здійснено позапланову перевірку ДНЗ с. Півці та с. Балико-Щучинка. У дошкільних навчальних закладах було проінспектовано наявність та належний стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, стан шляхів евакуації з приміщень cадочків, стан утримання електрогосподарства, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням, а також наявність та працездатність систем протипожежного захисту.

Детальніше...

Стан надзвичанийх ситуацій в районі

11 02 2020 729 січня о 07:00 до оперативно-диспетчерської служби Кагарлицького району надійшло повідомлення про загорання  житлового  будинку в м. Ржищів на вул. Соборна.

На гасіння пожежі о 07:01 виїхав черговий караул 20-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Ржищів та  19-ї ДПРЧ.

О 08:10  пожежу локалізовано та о 09:30 повністю ліквідовано.

Детальніше...

Навчальний захід в Стайківській ЗОШ

11 02 2020 411 лютого в рамках громадської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» інспекторський склад Кагарлицького районного сектору завітали до Стайківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Стайки. Під час проведення заходу було проведено учбову евакуацію дітей та педагогічного складу навчального закладу, після чого з підростаючим поколінням було проведено бесіду на предмет дотримання ними правил пожежної безпеки в побуті та правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.

Здійснено позапланову перевірку ДНЗ «СТРУМОЧОК» та загальноосвітньої школи с. Стайки

11 02 202011 лютого рятувальниками Кагарлицького районного сектору було здійснено позапланову перевірку ДНЗ «СТРУМОЧОК» та загальноосвітньої школи с. Стайки. У дошкільному навчальному закладі та школі було проінспектовано наявність та належний стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, стан шляхів евакуації з приміщень cадочка та школи,

Детальніше...

Додаткова інформація