«Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

10 7 10 201910 жовтня до рятувальників в гості завітали учні Кагарлицької ЗОШ № 1. Рятувальники Кагарлицького районного сектору провели акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» на якій показали дітям пожежну техніку та технічне обладнання яке використовується для ліквідації пожеж та НС, наголосили дітям

Детальніше...

Відтепер декларацію та ліцензію з пожежної безпеки можна оформити онлайн

10 6 10 2019

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

Основні причини від яких виникають пожежі – перевантаження електромережі та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

Щоб не трапилося пожежі, необхідно суворо дотримуватися для всіх правил пожежної безпеки в побуті та перш за все вимоги пожежної безпеки при встановленні та експлуатації електроприладів.

Детальніше...

У Гребенях господар знайшов бомби

08 10 20196 жовтня під час проведення польових робіт на присадибній ділянці в с. Гребені, господарем було виявлено підозрілий металевий предмет. Близько 16 години надійшло повідомлення до рятувального підрозділу. На місце події було направлено рятувальний підрозділ у складі одного відділення. По прибуттю встановлено, що на присадибній ділянці знаходяться дві авіаційні бомби АО-2,5 часів Великої Вітчизняної Війни.

Детальніше...

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності оголошує додатковий набір на навчання

04 10 2019ДСНС України повідомляє, що Львівський державний університет безпеки життєдіяльності оголошує додатковий набір на навчання на денну та заочну форму здобуття освіти ступеня магістра за спеціальностями:

053 Психологія;
073 Менеджмент;
122 Комп’ютерні науки;
125 Кібербезпека.

Детальніше...

Екскурсія для учнів Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

02 10 201902 жовтня в рамках акції  "Запобігти. Врятувати. Допомогти." до рятувальників 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини  м. Кагарлик, завітали учні  Кагарлицької загальноосвітньої школи № 1.

Під час знайомства, рятувальники розповіли школярам про основні небезпеки пов’язані із використанням вогню, можливими джерелами пожеж, нагадали правила безпеки, розповіли, як потрібно діяти у випадку виникнення надзвичайної ситуації, та що робити для її запобігання.

Детальніше...

Правила користування пічним опаленням

З настанням похолодання багато людей почали користуватися печами. Через порушення правил пожежної безпеки при їх експлуатації, часто виникають пожежі, люди гинуть, втрачають своє житло і майно.

На минулому тижні внаслідок несправності пічного опалення через нехтуваннями правил пожежної безпеки в с. Бендюгівка загинув чоловік. Найчастіше це трапляється із людьми похилого віку, які живуть самотньо. Справа в тому, що вони не завжди спроможні перевірити стан печі та димарівна початку опалювального сезону і миттєво зреагувати на проблему.

Детальніше...

Екскурсія для школярів Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. №3

20 09 201920 вересня в рамках акції  "Запобігти. Врятувати. Допомогти." до рятувальників 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини  м. Кагарлик, завітали учні Кагарлицької загальноосвітньої школи №3.

Детальніше...

Екскурсія учнів 1 класу Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

19 09 201919 вересня в рамках акції  "Запобігти. Врятувати. Допомогти." до рятувальників 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини  м. Кагарлик, завітали учні 1-го класу Кагарлицької загальноосвітньої школи №3.

Під час знайомства, рятувальники розповіли школярам про основні небезпеки пов’язані із використанням вогню, можливими джерелами пожеж, нагадали правила безпеки, розповіли, як потрібно діяти у випадку виникнення надзвичайної ситуації, та що робити для її запобігання.

Детальніше...

Додаткова інформація