Акція для учнів Мирівської ЗОШ

19 09 201719 вересня 2017 року співробітниками Кагарлицького районного сектору провели акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» для учнів Мирівської ЗОШ та нагадали дітям про правила пожежної безпеки в побуті, про заборону користування сірниками та про наслідки до яких призводять пожежі.

Детальніше...

Рейд по лісових масивах

18 09 201718 вересня рятувальники Кагарлицького району провели рейд по лісових масивах.

Рятувальники провели профілактичну роботу з «гостями» лісу, адже саме від людського фактору найчастіше виникають загоряння: чи то розпалене і непогашене після відпочинку багаття, кинутий недопалок чи сірник,- достатньо однієї іскри, щоб вигоріло сотні квадратних метрів лісових насаджень.

Детальніше...

Зустріч з учнями

11 09 201711 вересня в рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності співробітниками Кагарлицького районного сектору проведено зустріч з учнями 3-го класу Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 та нагадали дітям про правила пожежної безпеки в побуті, про заборону користування сірниками та про наслідки до яких призводять пожежі та про правила поводження у разі виявлення підозрілих предметів.

Детальніше...

Зустріч з учнями

08 09 201708 вересня в рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності співробітниками Кагарлицького районного сектору проведено зустріч з учнями 2-го класу Кагарлицького НВК ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей та нагадали дітям про правила пожежної безпеки в побуті, про заборону користування сірниками та про наслідки до яких призводять пожежі та про правила поводження у разі виявлення підозрілих предметів.

Детальніше...

Проведені спеціальні об’єктові тренування

07 09 20177вересня працівниками Кагарлицького РС спільно із персоналом ПСК «Кагарлицький ринок» проведені спеціальні об’єктові тренування на тему «Ліквідація наслідків загорання в торгівельних рядах ринку».

Детальніше...

Пожежі у період з 28 серпня по 4 вересня

За минулий тиждень у період з 28 серпня по 4 вересня рятувальний підрозділ 19 Державної пожежно-рятувальної частини 3 рази виїжджав на гасіння пожеж, які трапились на території району. 28 серпня ліквідовували загорання смітника в м. Кагарлик, 31 серпня ліквідовували загорання крівлі неексплуатуючої будівлі в с. Слобода та 3 вересня ліквідували горіння дрів на відкритій території в с. Стайки. Також 3 вересня рятувальники діставали водія з понівеченого автомобіля, який потрапив у ДТП на автошляху Кагарлик - Халча.

Зустріч з вихованцями ДНЗ «Теремок»

05 4 09 201705 вересня в рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності співробітниками Кагарлицького районного сектору проведено зустріч з вихованцями ДНЗ «Теремок» міста Кагарлик та нагадали дітям про правила пожежної безпеки в побуті, про заборону користування сірниками та про наслідки до яких призводять пожежі та про правила поводження у разі виявлення підозрілих предметів. Також було продемонстровано навчальні відео-ролики з вищезазначених тем.

Завітали до дітлахів ДНЗ «Теремок»

30 7 08 201730.08.2017 року співробітниками Кагарлицького районного сектору в рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»завітали до дітлахів ДНЗ «Теремок» міста Кагарлик та нагадали дітям про правила пожежної безпеки в побуті, про заборону користування сірниками та про наслідки до яких призводять пожежі.

Детальніше...

Співробітниками Кагарлицького РС було проведено відпрацювання с. Горохове.

29 8 08 201729.08.2017 року співробітниками Кагарлицького РС було проведено відпрацювання с. Горохове. Працівники ДСНС здійснили обхід житлових будинків з метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та запобіганню загибелі людей на них, вказали на недоліки електричних проводок та нагадали про заборону випалювання сухої рослинності та її залишків. Також особовий склад ДСНС провів роз’яснювальну роботу серед жителів міста та розповсюдили наглядну агітацію у вигляді пам’яток з правилами пожежної в житловому секторі.

Додаткова інформація