ВІДПРАЦЮВАННЯ НОРМАТИВУ

13 07 202013 липня 2020 року особовим складом 3-го караулу 20ДПРЧ (м. Ржищів, Кагарлицького району) 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області (м. Обухів) було проведено заняття із спеціальної фізичної підготовки по відпрацюванню нормативу № 7.3. «Вправа з оперативного розгортання відділення з подачею одного ствола «Б» від автоцистерни з використанням гідроелеватора».

Детальніше...

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час жнив

07 07 2020Пора жнив особливий пожежонебезпечний період. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у не справному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність.

Детальніше...

ВІДПРАЦЮВАННЯ НОРМАТИВУ

06 07 2020 1006 липня 2020 року в 20 ДПРЧ м. Ржищів 4 ДПРЗ ГУДСНС України у Київській області згідно графіку занять та з метою покращення професійної майстерності рятувальників було проведено заняття із СФП №7.2«З подачею переносного лафетного ствола по 2-х магістральних лініях(на 3 рукава d 77 мм кожна) з установкою автоцистерни на пожежний гідрант».

Ураження електричним струмом. Запобігання ураження електричним струмом

06 07 2020 7Трапляються випадки загибелі людей внаслідок ураження електричним струмом, в тому числі з дітьми. Головною причиною цих трагедій можуть стати порушення правил поводження з електричними приладами та джерелами електричного струму.

Детальніше...

Увага, спека!

06 07 2020 6Зросла температура повітря. Як наслідок –підвищується ризик отримання сонячного та теплового ударів. Кагарлицький РС ГУ ДСНС України у Київській області застережує жителів міста про необхідність дотримуватись елементарних правил поведінки під час перебування на вулиці та в неналежно провітрюваних приміщеннях.

Детальніше...

Правила поведінки під час грози

06 07 2020 5Блискавка є одним з небезпечних природних явищ, яке може завдати значних матеріальних збитків та, навіть, спричинити смерть людини. Трапляються випадки, коли блискавка спричиняє пожежу помешкань людей. З метою запобігання трагічним наслідкам, які можуть виникнути під час грози, пропонуємо виконувати наступні поради:

Детальніше...

Оперативна інформація про надзвичайні ситуації станом на 5 липня

05 07 202005 липня 2020 року о 12 год. 30 хв. на пункт зв’язку 19-ДПРЧ м. Кагарлик надійшло повідомлення про загорання сміття на відкритій місцевості на автошляху Ржищів – Українка поблизу с. Стайки.

На гасіння пожежі о 12 год. 31 хв. виїхав черговий караул 20-ДПРЧ м. Ржищів у складі 4 чол.

Детальніше...

Правила пожежної безпеки під час відпочинку в лісі

03 07 2020 02З кожним днем температурні показники піднімаються все вище і по всій території країни встановлюється сонячна погода. Тож у вільний час громадяни зазвичай вирушають на відпочинок на природу, у парки, лісові масиви та до водойм. Проте часом за розвагами та позитивними емоціями люди забувають про елементарні правила пожежної безпеки. Така недбалість може призвести до масштабної пожежі чи іншої надзвичайної події.

Детальніше...

ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ ТА БІЛЯ ВОДОЙМ

03 07 2020 01З настанням теплої погоди багато людей прямують до водойм, щоб відпочити на природі. Крім того, порибалити люди полюбляють в будь-яку пору року.  Для того, аби уникнути нещасних випадків, Кагарлицький РС ГУ ДСНС України у Київській області звертається з проханням дотримуватися загальних правил поведінки на воді.

Детальніше...

Додаткова інформація