Про відпрацювання Липовецької сільської ради

16 04 201911 квітня 2019 року начальником караулу 20-ДПРЧ м. Ржищів 4-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області (м. Обухів) капітаном служби цивільного захисту Коробенком Олександром Васильовичем та головою Липовецької сільської ради Тесленком Василем Григоровичем було проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Липовець.

Детальніше...

Пожежі трав’яного настилу

За минулий тиждень у період з 08 по 14 квітня на території Кагарлицького району виникло 12 пожеж трав’яного настилу на загальній площі близько 2 га, одна з яких призвела до загорання дровника та 1 пожежа в с. Іванівці де відбулося загорання крівлі та перекриття житлового будинку.

Детальніше...

Зустріч з учнями 7-го класу Кагарлицької ЗОШ № 1

11 04 2019В зв’язку із значним збільшенням пожеж та з метою проведення акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!», 11 квітня рятувальники Кагарлицького районного сектору провели зустріч з учнями 7-го класу Кагарлицької ЗОШ № 1, на якій наголосили дітям про заборону користування сірниками, про наслідки до яких призводять пожежі та як діяти коли опинилися в осередку пожежі. Також учням було наголошено про правила поводження у разі виявлення підозрілих предметів.

Акція «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

10 04 201910 квітня рятувальники Кагарлицького районного сектору провели акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» з учнями 9-го класу Кагарлицької ЗОШ №1. Надзвичайники навчали дійте правилам пожежної безпеки в побуті, розповідали про заборону користування сірниками, про наслідки до яких призводять пожежі та як діяти коли опинилися в осередку пожежі.Також учням було наголошено про правила поводження у разі виявлення підозрілих предметів.

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки

09 04 2019Через байдужість людей та не дотримання правил пожежної безпеки громадянами попри заборону спалювання сухої рослинності за минулий тиждень на території Кагарлицького району та м. Ржищів виникло 42 пожежі трав’яного настилу, які призвели до знищення 5 господарчих будівель.

Детальніше...

ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ НА ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЯХ ТА АГІТПУНКТАХ

Ці правила визначають вимоги пожежної безпеки для виборчих дільниць та агітпунктів у період виборчих кампаній. 

Відповідальність за протипожежний стан приміщень виборчих дільниць та агітпунктів покладається особисто на керівників підприємств, установ та організацій, яким належать ці приміщення, а за додержання протипожежного режиму – на голів виборчих комісій, завідуючих агітпунктами та чер­гових.

Детальніше...

Продовжуються перевірки об'єктів

16 03 201915 березня працівники Кагарлицького РС продовжують перевірки об’єктів, на яких будуть розташовані виборчі дільниці. В ході превірки працівники ДСНС звертали увагу на наявність систем протипожежного захисту, первинних засобів пожежогасіння, відповідність вимогам пожежної безпеки шляхів евакуації та електрообладнання.

Детальніше...

Перевірка об’єктів, на яких будуть розташовані виборчі дільниці

20 02 201920 лютого працівники Кагарлицького РС провели перевірку об’єктів, на яких будуть розташовані виборчі дільниці. В ході превірки працівники ДСНС звертали увагу на наявність систем протипожежного захисту, первинних засобів пожежогасіння, відповідність вимогам пожежної безпеки шляхів евакуації та електрообладнання.

Детальніше...

Пожежно-профілактичне відпрацювання Горохуватської сільської ради

15 02 201915 лютого працівник Кагарлицького РС провели пожежно-профілактичне відпрацювання Горохуватської сільської ради.

Рятувальники здійснили подвірні обходи житлових будинків у с. Іванівка та с. Горохуватка, звернувши увагу їх власників на стан утримання приладів пічного опалення та електроприладів. Нагадали господарям правила пожежної безпеки в побуті з метою недопущення виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій в житловому секторі.

Детальніше...

Додаткова інформація