Проведено робочу зустріч

24 07 202024 липня 2020 року на виконання меморандуму про співробітництво начальником відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д. за участю юристконсульта Кагарлицького РЦСССДН Дядченко О.П. проведено робочу зустріч з начальником Кагарлицького міськрайонного відділу філії Державної установи “Центр пробації” у м.Києві та Київській області Салій Є.М. в ході чого були обговорені питання про залучення до виконання функцій, покладених на відділ пробації, основним завданням яких буде сприяння органу пробації у здійсненні нагляду за засудженими, проведення із засудженими соціально-виховної роботи та долучення до цієї роботи працівників Кагарлицького бюро, з метою ресоціалізації засуджених. 

Після чого забезпечено роботу мобільного пункту та спільно з працівниками вказаного відділу пробації надано консультації правового характеру для 4 громадян, що перебувають на обліку у вказаному відділі, яких цікавили питання, що стосуються сплати аліментів, розірвання шлюбу та порядок погашення судимості за умовну міру покарання. 

Під час вказаного заходу для громадян було прочитано лекцію на тему: “Забезпечення реалізації права працівника на відпочинок та оздоровлення. Види відпусток”, “Протидія домашньому насильству”.

Також громадян ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги, роботою Кагарлицького бюро правової допомоги, поінформовано про основні цілі, завдання, перші досягнення бюро, окреслено плани і перспективи на майбутнє, а також про проект «Я маю право!». Всі бажаючі мали можливість отримати роздаткові матеріали, зокрема буклети за темами проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та "Безоплатна правова допомога”.

22 07 2020 2

Додаткова інформація