Робоча зустріч

27 11 202027 листопада 2020 року на виконання меморандуму про співробітництво начальником відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д.  проведено робочу зустріч з начальником Кагарлицького міськрайонного відділу філії Державної установи “Центр пробації” у м.Києві та Київській області Салій Є.М. в ході чого були обговорені питання про залучення до виконання функцій, покладених на відділ пробації, основним завданням яких буде сприяння органу пробації у здійсненні нагляду за засудженими, проведення із засудженими соціально-виховної роботи та долучення до цієї роботи працівників Кагарлицького бюро, з метою ресоціалізації засуджених.

Детальніше...

Проведено робочу зустріч

06 11 202006 листопада 2020 року на виконання меморандуму про співробітництво начальником відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д.  проведено робочу зустріч з начальником Кагарлицького міськрайонного відділу філії Державної установи “Центр пробації” у м.Києві та Київській області Салій Є.М. в ході чого були обговорені питання про залучення до виконання функцій, покладених на відділ пробації, основним завданням яких буде сприяння органу пробації у здійсненні нагляду за засудженими, проведення із засудженими соціально-виховної роботи та долучення до цієї роботи працівників Кагарлицького бюро, з метою ресоціалізації засуджених.

Детальніше...

Виїзний прийом для громадян Великопріцьківської сільської ради

04 11 202004 листопада 2020 року начальником відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д. здійснено виїзний прийом для громадян до Великопріцьківської сільської ради, що в с.Великі Пріцьки Кагарлицького району. 

Детальніше...

Виїзний прийом для громадян Леонівської сільської ради

20 10 202020 жовтня 2020 року начальником відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д. здійснено виїзний прийом для громадян до Леонівської сільської ради, що в с.Леонівка Кагарлицького району.

Під час прийому розглянули - "Зміни в земельному законодавстві". Обговорили автоматизацію відносин між Державним земельним кадастром і Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, переведення у електронний вигляд відомостей Державного земельного кадастру, які існують в паперовій формі, зміна положень ЗУ "Про оренду землі" щодо процедури поновлення договорів оренди землі, автоматичне скасування державної реєстрації речових прав у разі прийняття судових рішень щодо скасування державної реєстрації земельної ділянки у базі ДЗК.

Детальніше...

Виїзний прийом для громадян Горохівської сільської ради

15 10 202015 жовтня 2020 року начальником відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д. здійснено виїзний прийом для громадян Горохівської сільської ради, що в с.Горохове Кагарлицького району.  

 

 

Детальніше...

Додаткова інформація