Робоча зустріч

19 04 201919 квітня 2019 року на виконання меморандуму про співробітництво начальником відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д. проведено робочу зустріч з начальником Кагарлицького міськрайонного відділу філії Державної установи “Центр пробації” у м.Києві та Київській області Салій Є.Г. в ході чого були обговорені питання про залучення до виконання функцій, покладених на відділ пробації, основним завданням яких буде сприяння органу пробації у здійсненні нагляду за засудженими, проведення із засудженими соціально-виховної роботи та долучення до цієї роботи працівників Кагарлицького бюро, з метою ресоціалізації засуджених. 

Детальніше...

Проведено правопросвітницький захід в Ставівській загальноосвітній школі

09 04 2019 1309 квітня 2019 року начальником відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісового Ю.Д. в Ставівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, що в с.Стави  Кагарлицького району, проведено правопросвітницький захід, в ході якого учнів 9-11 класів ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги і проектом Міністерства юстиції України “Я маю право” та прочитано лекцію на тему: “Запобігання та протидія домашньому насильству”, “Дискримінація і упередження”, “Знай свої права дитино!”, “Кібербулінг” та “Булінг в школі” та “Відповідальне батьківство”.

Детальніше...

Проведено роботу мобільної точки доступу

09 04 2019 1009 квітня 2019 року на виконання спільного наказу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області, Головного територіального управління юстиції у Київській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області, Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації у Кагарлицькому районі Київської області проведено роботу

Детальніше...

Вибори - 2019

Voting 00

Детальніше...

Виїзний прийом громадян


13 6 03 2019 113 березня 2019 року начальником відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д. здійснено виїзний прийом для громадян до Переселенської сільської ради, що в с.Переселення Кагарлицького району.  
До мобільної точки доступу звернулось 6 осіб по 7 питаннях, а саме: з питань соціального забезпечення (4), з питань земельного права (2), з питань сімейного права (1) та з питань земельного права (1).

Детальніше...

Додаткова інформація