До уваги працюючих пенсіонерів!

23 10 2020 2Доволі часто пенсія працюючого і непрацюючого пенсіонера є різною, тому що працевлаштування пенсіонера або здійснення ним підприємницької діяльності впливає на його право на доплати, надбавки, підвищення, а також перерахунки пенсії в разі зміни прожиткового мінімуму.  

Наприклад, пенсійна виплата може зменшитись, оскільки в разі працевлаштування не виплачується надбавка пенсіонерам, які мають на своєму утриманні дітей до 18 років. Також працюючому пенсіонеру не перераховується мінімальний розмір пенсії за віком, доплата за понаднормовий стаж, які залежать від прожиткового мінімуму, тощо.

Детальніше...

Чому калькулятор «ПЕНСІЙНИЙ»?

23 10 2020На наших очах відбувається “перезавантаження” реалій життя і електронні сервіси поступово стають найефективнішим способом отримання послуг. Пенсійний фонд України намагається не відставати у цьому сенсі від причетних до галузі обслуговування колег, тому недарма за відгуками представників громадськості та масмедіа позиціонується як одна з найвідкритіших установ, що працює з людьми.

Детальніше...

Дякуємо за мирне небо!

15 10 202013 жовтня 2020 року, напередодні Дня захисника України, начальник Кагарлицького відділу обслуговування громадян Світлана Трохименко поклала квіти до могили загиблого учасника АТО/ООС Валерія Чухрая у с.Черняхів, який загинув саме 13.10.2014 року.

Могилу відвідали рідні та близькі нашого земляка, які вшанували пам'ять та висловили слова підтримки матері – Надії Іванівні Чухрай.

Детальніше...

До уваги осіб, які звертаються до Головного управління ПФУ у Київській області за поверненням сплаченого збору при купівлі нерухомого майна!

13 10 2020Для повернення збору з операцій купівлі нерухомого майна, як такого, що придбане вперше, мають бути подані документи, передбачені пунктом 152 постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 1998 р. № 1740 «Про затвердження Порядку сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій» зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2020 № 866, а саме:

Детальніше...

Пенсія освітян за вислугу років

12 10 2020 3Питання пенсійного забезпечення працівників освіти врегульовано законами України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон 1058) та «Про пенсійне забезпечення».

Відповідно до зазначених законів освітяни мають право на пенсію за вислугу років незалежно від віку. Починаючи з 4 червня 2019 року  виплати вказаній категорії громадян призначаються за умови набуття необхідного спеціального стажу на вищевказані дати:

Детальніше...

Про хитрощі недобросовісних працедавців. Перевір, чи не потрапив ти у трудову пастку

 12 10 2020 2Цивільно-правовий договір.

Зазвичай цивільно-правові договори застосовуються для виконання разової роботи, яка спрямована на одержання конкретних результатів праці. У разі досягнення цієї мети договір вважається виконаним і дія його припиняється.

Втім деякі працедавці використовують цивільно-правовий договір (далі — ЦПД) як інструмент для економії на лікарняних та відпустках. Співробітники стабільно працюють на посаді, перепідписуючи договір по кілька разів, але вони не враховують, що за ЦПД не виникають офіційні трудові відносини, які регулюються трудовим законодавством.

Детальніше...

Як підтвердити трудовий стаж для призначення пенсії?

12 10 2020Основним документом, що підтверджує трудовий стаж роботи до 1 січня 2004 року, тобто до вступу в силу Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», є трудова книжка.

Але при відсутності у людини трудової книжки, у випадках, коли в ній відсутні необхідні записи або містяться неточні дані про періоди роботи, довести наявність стажу можливо іншими документами. Зокрема, довідки підприємства, виписки з наказів, особові рахунки та відомості на видачу зарплати, посвідчення і характеристики з місця роботи, трудові договори і угоди з відмітками про їх виконання тощо. 

Детальніше...

Участь у заходах з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана

03 10 2020Щороку керівництво Ржищівської ОТГ спільно з Радою ветеранів організовує святковий концерт у міському будинку культури для людей похилого віку. Тож і цього року поважні жителі територіальної громади отримали масу приємних вражень. Відвідала даний захід і головний спеціаліст Кагарлицького відділу обслуговування громадян Олена Кокодей, яка мала можливість поспілкуватися з пенсіонерами, поцікавилась їхніми потребами та надала відповіді на всі запитання.

Детальніше...

Додаткова інформація