Конкурс на заміщення вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В

У Кагарлицькому об`єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області згідно наказу від 16.05.2017 р. № 7-о оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В» ( постійні вакантні посади ) :

- начальник юридичного відділу ;

- головного спеціаліста фінансово – економічного відділу .

Вимоги до кандидатів:

На посаду начальника юридичного відділу :

Освіта: вища юридична освіта не нижче магістра.

Досвід роботи : на посадах державної служби категорія «Б» чи «В» або досвід роботи в органах місцевого самоврядування, чи досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності не менше одного року.

Знання законодавства: Закон України «Про запобігання корупції».

Закон України «Про державну службу».Закон України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», Конституція України.

Типова інструкція з діловодства.

На посаду головного спеціаліста фінансово – економічного відділу Освіта: Вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра.

Згідно з порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби кандидати проходять тестування, на знання Конституції України, Законів України «Про державну службу» та «Про засади запобігання корупції», розв’язання ситуаційних завдань та проведення співбесіди.

Документи приймаються до 17.00 год 06.06.2017 р. за адресою:            м. Кагарлик, вул.. Паркова,14 ( відділ персоналу та організаційно – інформаційної роботи )

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання :

Копія паспорта громадянина України, письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, письмова заява, в якій повідомляє що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 ЗУ « Про очищення влади», копії документів про освіту, посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою, особова картка (форма № П-2ДС), декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік,

Більш детальніше про умови проведення конкурсу можна ознайомитися на сайті Нацдержслужби .

Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати по телефону : 04573-6-11-04

Додаткова інформація