Відображення сум, донарахованих ПФУ за період до 01.01.2011 року

Згідно п.4.9 Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міндоходів від 09.09.2013 №454 у разі, якщо страхувальнику необхідно зазначити у звітності по ЄСВ суму заробітної плати, нараховану у попередніх звітних періодах, відповідно до яких проводиться нарахування, на яку при перевірці органом Пенсійного фонду донараховано суму внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування за період до 1 січня 2011 року, то в таблиці 6 Додатка 4 така сума зазначається з типом коду нарахування «8».

У випадку, коли потрібно відобразити суму заробітної плати (доходу), нараховану в попередніх звітних періодах на підставі бухгалтерських та інших документів, відповідно до яких проводиться нарахування або які підтверджують нарахування заробітної плати, на яку при перевірці органом Пенсійного фонду зменшено зайво нараховану суму внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування за період до 1 січня 2011 року – застосовується код типу нарахувань «9».

У рядках поля 3 додатка до таблиці 1 Додатка 4 вищезазначені суми не відображаються.