Кагарлицьке об'єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

09200, м. Кагарлик, вул. Паркова, 14
тел./факс (04573) 5-46-55, 5-10-51, 5-10-84, 6-12-66


Керівництво Кагарлицького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

Прізвище, ім'я, по-батькові

Посада

Телефон

Трохименко Світлана Іванівна

Начальник управління

(04573) 5-46-55

Попченко Олександр Вікторович

Перший заступник начальника

(04573) 5-46-55

(093) 305-87-56

Візьонок Людмила Володимирівна 

Заступник начальника управління

(04573) 5-10-84

Номери «Гарячої телефонної лінії»:

(04573) 5-46-55, (04573) 5-10-84, (04573) 6-12-65– м. Кагарлик,

(04574) 5-33-78 – м. Миронівка,

(04561) 5-53-82 – м. Богуслав.

 

Загальні положення Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

Кагарлицьке об’єднане управління ПФУ Київської області проводить свою діяльність на основі положення про управління в районах і містах. Управління є органом виконавчої влади в районі, що здійснює управління фінансами пенсійного забезпечення, діяльність якого спрямовується і координується Пенсійним фондом України, Головним управління ПФУ у Київській області. Управління здійснює свої повноваження безпосередньо. Управління у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Положенням про Пенсійний Фонд України, наказами, постановами правління Пенсійного фонду України, наказами Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, Положенням про Кагарлицьке об’єднане управління ПФУ Київської області, Регламентом, іншими нормативно-правовими актами. У межах своєї компетенції управління бере участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері пенсійного забезпечення, організовує виконання актів законодавства та урядових рішень, рішень Пенсійного фонду України і здійснює систематичний контроль за їх реалізацією. Управління в межах своїх повноважень на основі та на виконання актів законодавства видає накази, організовує і контролює їх виконання, а в разі потреби видає разом з іншими органами виконавчої влади спільні акти. Діяльність управління є відкритою та прозорою (за винятком питань, які становлять державну і службову таємницю), що забезпечується шляхом розміщення інформації про неї на веб-сайті райдержадміністрації, публікації у засобах масової інформації району, трансляції по радіо і телебаченню репортажів, інтерв’ю, виступів керівних працівників управління. Інформація про діяльність управління надається громадянам, представникам засобів масової інформації відповідно до законів України «Про звернення громадян», «Про інформацію», «Про друковані засоби масової інформації в Україні», «Про телебачення і радіомовлення» та інших актів законодавства.

Основні завдання Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області:

  • Забезпечення в Кагарлицькому, Богуславському та Миронівському районах збирання та акумулювання внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та інших коштів, призначених для пенсійного забезпечення, ведення їх обліку.
  • Забезпечення призначення (перерахунку) пенсій, щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці та підготовка документів для їх виплати.
  • Забезпечення своєчасного і в повному обсязі фінансування та виплати пенсій, допомоги на поховання, інших виплат, які згідно із законодавством здійснюються за рахунок коштів Фонду та інших джерел, визначених законодавством.
  • Ефективне та цільове використання коштів, удосконалення методів фінансового планування, звітності та системи контролю за витрачанням коштів, призначених для пенсійного забезпечення.
  • Забезпечення функціонування системи персоніфікованого обліку відомостей у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, інформаційних систем та телекомунікаційних мереж Фонду.

Основні пріоритети діяльності Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області на 2017 рік

I. Своєчасне призначення, фінансування і виплата пенсій, забезпечення додержання пенсійного законодавства
II. Подальший розвиток пенсійної системи, зміцнення її фінансової стабільності
III. Удосконалення системи функціонування та надання послуг, підвищення прозорості діяльності Пенсійного фонду України
IV. Розвиток кадрового потенціалу та зміцнення соціально-психологічного клімату колективу

ПЛАН роботи Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області на 2017 рік

Додаткова інформація