Нарада з питань погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску відбулася у Кагарлику

15 03 2019 3З метою виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації щодо проведення заходів з питань сплати та погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування і легалізації трудових відносин 15 березня 2019 року у Кагарлицькій РДА було проведено спільну нараду за участю в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлани Синюк, керівництва Кагарлицького ОУПФУ з представниками ДФС, ДВС та інших служб району з питання погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску фізичними особами-підприємцями.

На нараду були запрошені фізичні особи-підприємці, що мають заборгованість по ЄСВ, однак ніхто з них не з’явився.

Учасниками наради було обговорено стан сплати ЄСВ, затверджено механізм спільних дій щодо погашення заборгованості зі сплати ЄСВ, опрацьовано списки боржників по Кагарлицькому району.

В свою чергу, голова комісії з припинення Кагарлицького ОУПФУ Світлана Трохименко наголосила, що саме від сплати єдиного соціального внеску залежить своєчасне фінансування пенсій та соціальної допомоги відповідним верствам населення.

15 03 2019 4