Новостворена робоча група розпочинає роботу

14 09 2018 2На виконання доручення голови Кагарлицької РДА створено робочу групу з питань дотримання норм Закону України «Про фермерські господарства», яку очолює перший заступник голови Кагарлицької РДА Віталій Таран. До складу групи входять заступник начальника фінансового управління Людмила Сушко, голова комісії з припинення діяльності Кагарлицького ОУПФУ Світлана Трохименко та начальник Кагарлицької ДПІ Людмила Циганок.

Головною метою діяльності робочої групи є донесення до громадян, що зайняті в аграрному секторі економіки (юридичні та фізичні особи, одноосібники) норм законодавства України щодо здійснення їх діяльності: оподаткування доходу від реалізації вирощеної продукції, легальна зайнятість найнятих працівників. А це, в свою чергу, сприятиме зростанню надходжень до бюджету.

Тож, 11 вересня робоча група здійснила виїзд до с. Горохуватка, 12 вересня відвідали с. Переселення, а 13 вересня спілкувались з головами сіл Зелений Яр, Липовець, Бурти та Кадомка. У ході зустрічей були поставлені чіткі завдання кожному сільському голові та обговорено шляхи подальшої співпраці у цьому напрямку.

14 09 2018 314 09 2018 414 09 2018 5

Додаткова інформація