Веб-портал Пенсійного фонду України – зручний сервіс

16 05 2018Мало хто знає, але існує зручна можливість від Пенсійного фонд України, яка дозволяє кожному дізнатися онлайн про свою офіційну зарплату та не тільки - «Портал Електронних Послуг Пенсійного фонду України», що знаходиться за посиланням http://portal.pfu.gov.ua/.

Також за допомогою сервісу можна:
— довідатися інформацію про ваш особистий стаж, який буде враховуватися для нарахування пенсії;
— з’ясувати розміри сплаченого ЄСВ вашими роботодавцями;
— відправити запити в Пенсійний фонд по вашій справі;
— пенсіонерам подати онлайн запит на перерахунок пенсії.

Окрім того, даний сервіс надає можливість дізнатись про досить актуальні питання, які в майбутньому вплинуть на розмір пенсійних виплат:
— чи сплачує роботодавець за вас внески в повному обсязі;
— чи коректно занесено дані до реєстру застрахованих осіб.

Для входу до порталу необхідно звернутися безпосередньо до Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ, написавши заяву та отримавши код доступу, або здійснити реєстрацію за допомогою ЕЦП (електронний цифровий підпис)

Ключ ЕЦП можна отримати у «Приватбанку», «Укрсиббанку» та ін.. Портал Пенсійного фонду приймає ЕЦП з більше, чим 15 акредитованих центрів. Перелік таких центрів можна обачити на «Порталі Електронних Послуг Пенсійного фонду України. Після натискання кнопки «Вхід», вам необхідно увійти за допомогою вашого ЕЦП.

Усе, ви можете переглядати інформацію, бачити свою офіційну зарплату, сума заробітної плати з якої здійснювалися Ваші відрахування та Ваш стаж.

Додаткова інформація