Підсумкова нарада у Кагарлицькому об’єднаному управлінні

30 2 10 201730 жовтня в Кагарлицькому об’єднаному управлінні ПФУ Київської області відбулася нарада за підсумками роботи управління за 9 місяців 2017 року за участю першого заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василя Миколайовича Верещака.

На даний захід також були запрошені: в.о голови Кагарлицької РДА Роман Коваленко, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, голова громадського об’єднання «Хоробрі Серця Кагарличчини» Віктор Великий і голова координаційного центру допомоги учасникам АТО у м. Кагарлик та Кагарлицькому районі, голова громадського об’єднання «Спілка учасників АТО» Михайло Лисенко.

На початку наради Роман Коваленко зазначив, що в загальному робота управління оцінюється позитивно, на високому рівні налагоджена співпраця з установами та організаціями Кагарлицького району. Тому звісно є впевненість і сподівання, що так буде і надалі. «Вартоподякувати за роботу працівникам, колектив заслуговує тільки на позитивні відгуки» - зазначив Іван Семцов.

Під час свого виступу Світлана Трохименко доповіла про стан надходження коштів, виконання планових показників, погашення заборгованості до бюджету ПФУ та повноту охоплення заходами стягнення заборгованості; про заходи, спрямовані на легалізацію трудових відносин та контроль за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення.

Заступник начальника управління Людмила Візьонок доповідала про стан роботи щодо призначення і виплати пенсій, роботу громадських приймалень та агентських пунктів, співпрацю з спілками учасників АТО, пенсійне забезпечення переселенців з тимчасово непідконтрольних територій, проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення.

Наприкінці наради Василь Верещак зазначив, що роботу управління можна вважати доброю, звернув увагу на продовження підвищення рівня самоосвітипрацівників управління та надав окреме доручення за результатами проведеної наради керівнику управління. По закінченню вручив Подяки головного управління за плідну співпрацю Великому Віктору Миколайовичу та Лисенку Михайлу Івановичу.

30 3 10 201730 4 10 2017

Додаткова інформація