На комітеті в Раді узгодили всі 2144 поправки до пенсійної реформи

Комітет соцполітики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради розглянув 2144 поправки до законопроекту про пенсійну реформу №6614 і направив на розгляд парламенту його узгоджений варіант. Про це повідомив у Facebook прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Профільний комітет опрацював 2144 поправки законопроекту і вийшов на узгоджений варіант пенсійної реформи, який рекомендував прийняти в цілому - написав він. Ми на крок ближче до справедливих пенсій, які громадяни заробили протягом професійного життя.

Дякую депутатам Комітету за плідну роботу і сподіваюсь на так само результативний розгляд законопроектів у сесійній залі. Наша єдність у цьому питанні дозволить 9 млн. пенсіонерів отримувати вищі пенсії вже у наступному місяці».

Як повідомлялося, в рамках пенсійної реформи комітет соцполітики також рекомендував парламенту запровадити з 1 січня 2019 року накопичувальну систему пенсійного страхування.

07 09 2017