Про виплату одноразової допомоги у розмірі 1000 грн.

30 04 202023 квітня Головним управління Пенсійного фонду України у Київській області було здійснено фінансування на виплату одноразової грошової допомоги в розмірі майже 12,5 мільйонів гривень пенсіонерам Кагарлицького району у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

7,4 тисячам пенсіонерів району, які отримують пенсії на рахунки у банках, одноразову допомогу було зараховано на рахунки 24 квітня.

5 тисячам пенсіонерів, які отримують пенсії через пошту, листоноші Кагарличчини мають доставити одноразову допомогу додому протягом 5 календарних днів з дня надходження коштів. У разі неможливості виплати одноразової грошової допомоги в зазначені 5 днів, її мають виплатити не пізніше 25 червня поточного року, щоб кожен з пенсіонерів, які мають право на таку виплату, отримав належні кошти.

У разі виникнення питань у пенсіонерів Кагарлицького району, зокрема, щодо права на виплату 1000 гривень, просимо звертатися до Пенсійного фонду дистанційно:
- через вебпортал електронних послуг https://portal.pfu.gov.ua
- надсилати електронні звернення через інформаційну сторінку за посиланням: https://www.pfu.gov.ua/ko/81-elektronne-zvernennya/ або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
- телефонувати на номер «гарячої» телефонної лінії Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) ГУ ПФУ у Київській області (04573) 6-12-65.

 Бережіть себе - збережете Україну!

Додаткова інформація