ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ КАГАРЛИЦЬКОГО РАЙОНУ !!!

16 03 2020У зв’язку із обмежувальними заходами, прийнятими Урядом України для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та запровадженням карантину, Пенсійний фонд України повідомляє про можливість вирішити більшість питань без особистих візитів, скориставшись онлайн сервісами вебпорталу Пенсійного фонду:

* подати заяву про призначення пенсії в “один дотик”;

* отримати довідки, достовірність яких підтверджується QR-кодом (форми ОК-5/ОК-7, довідка про розмір пенсії, відомості про виплачену заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж, інші);

* перевірити відомості про трудову діяльність («Електронна трудова книжка»);

* провести прогнозний розрахунок майбутньої пенсії за віком за допомогою сервісу «Пенсійний калькулятор»;

* подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в Реєстр(і) застрахованих осіб;

* подати звернення (пропозицію тощо);

* активувати послугу безкоштовного СМС-інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи).

Водночас повідомляємо про те, що графік прийому громадян в Кагарлицькому відділі обслуговування громадян (сервісному центрі) залишається незмінним. Проте для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати до сервісного центру за номером «гарячої лінії» - 6-12-65.

Пенсійний фонд України закликає громадян України бути обережними та дотримуватись рекомендацій, які викладені на створеній Урядом інформаційній сторінці «Що треба знати про новий коронавірус?»: https://covid19.com.ua/#rec165642605://covid19.com.ua/#rec165642605