Про «Е-пенсію» на зустрічі у трудовому колективі

13 03 2020В рамках проведення інформаційної кампанії щодо запровадження нової моделі звернення громадян для призначення пенсії в «один дотик» 13 березня 2020 року заступник начальника Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській області Віта Заїка провела зустріч у трудовому колективі ЦПЗ№6 АТ «Укрпошта».

Представник ПФУ ознайомила присутніх з сучасними електронними послугами пенсійної служби, поінформувала про широкий спектр можливостей, які вони надають.Зокрема, повідомила, що зареєстровані користувачі веб-порталу Пенсійного фонду України мають змогу переглядати в «особистому кабінеті» персональні дані щодо розміру нарахованого заробітку, суми сплачених внесків та тривалості зарахованого страхового стажу, усіх нарахувань і перерахунків пенсійних виплат та запропонувала здійснити реєстрацію за допомогою ЕЦП. Також детально розповіла про запровадження нової моделі звернення громадян для призначення пенсії в «один дотик» через веб-портал електронних послуг ПФУ. Спеціаліст Фонду наголосила, що впровадження такої системи спрощує взаємодію громадян із Пенсійним фондом України, дозволяє зменшити витрати часу осіб, які звертаються за призначенням пенсії, забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг, не виходячи з дому.