Зустріч у трудовому колективі ДНЗ «Теремок»

11 03 202011 березня 2020 року начальник відділу з питань перерахунків пенсій № 14 управління застосування пенсійного законодавства Головного управління ПФУ у Київській області Людмила Візьонок провела зустріч у трудовому колективі Дошкільного навчального закладу «Теремок», під час якої надала роз’яснення щодо основних положень функціонування пенсійного забезпечення в сучасних умовах,

умови призначення пенсії за вислугу років працівникам освіти, приділила увагу основним показникам, які впливають на розмір пенсійних виплат, а саме порядок обчислення заробітної плати та страхового стажу для призначення пенсії.

Також ознайомила присутніх з функціонуванням Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, електронним пенсійним посвідченням та послугою СМС-інформування.

Особливу увагу звернула на запровадження нової моделі звернення громадян при призначенні пенсії в «один дотик» через веб-портал електронних послуг ПФУ за допомогою ЕЦП, не відвідуючи територіальний орган Пенсійного фонду.

На всі питання присутніх надано змістовні відповіді.