Про легальну зайнятість на зустрічі у трудовому колективі

03 03 2020 303 березня 2020 року головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету №3 фінансово-економічного управління Ольга Кириченко та головний спеціаліст відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності Тетяна Кисельова провели зустріч з працівниками ТОВ Борошномельна компанія «ТЕВІ» у м. Кагарлик та проінформували їх про легальне працевлаштування і негативні наслідки заробітної плати «в конверті».

Працівникам були надані роз’яснення щодо переваг легальної зайнятості. Ухиляючись від оформлення трудових відносин з найманими працівниками, роботодавець позбавляє їх права на основну та додаткову відпустки, на оплату лікарняного, на дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, на допомогу по безробіттю, на гарантії за колективним договором, на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та на пенсійне забезпечення, отримання банківських кредитів тощо.

Крім того, була надана консультація щодо можливості отримання інформації про нараховану заробітну плату, відрахування єдиного соціального внеску та страховий стаж, про можливість призначити пенсію в «один дотик» за допомогою Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, а також про послугу отримання інформаційних розсилок за допомогою СМС-повідомлень від ПФУ.

Додаткова інформація