У Кагарлицькому ВОГ проведено черговий «День відкритих дверей»

28 02 2020 428 лютого 2020 року в Кагарлицькому відділі обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській області відбувся „День відкритих дверей” для мешканців Кагарличчини, метою якого було ознайомлення відвідувачів з напрямками роботи управління та отримання громадянами кваліфікованих роз’яснень від фахівців Фонду.

Найбільш актуальною стала для всіх відвідувачів інформація про перерахунки пенсій з 01.12.2019 року та 01.01.2020 року. Також пенсіонерам роз’яснили про основні аспекти нарахування пенсії, а молоді люди та громадяни передпенсійного віку дізналися про переваги  офіційного працевлаштування; про те, що тіньова зайнятість та зарплата “у конвертах” позбавляють можливості належного захисту на випадок непрацездатності та інших соціальних гарантій.

Корисною була інформація про роботу веб-порталу Пенсійного фонду України, який дає змогу кожному громадянину індивідуально здійснювати постійний контроль за даними, які місяться в особистому кабінеті: страховий стаж, нарахована заробітна плата, пенсія та про можливість призначення пенсії в «один дотик». Розповіли фахівці і про інші електронні сервіси ПФУ – Смс-інформування та електронне пенсійне посвідчення. Відвідувачі переглянули відеоролики з питань пенсійного забезпечення, легального працевлаштування та новітніх технологій ПФУ на екрані, що знаходиться в приміщенні управління.

Всім бажаючим було роздано інформаційно-роз’яснювальні буклети з актуальних тем; також було ознайомлено відвідувачів із матеріалами на стендах, запропоновано передплатити відомчі видання –  газету «Пенсійний кур’єр» та  журнал «Вісник Пенсійного фонду України», з яких завжди можна отримати інформацію щодо новин та змін у пенсійному законодавстві.

28 02 2020 5