Зустріч у трудовому колективі ТОВ «ТВ АГРО»

14 02 2020 413 лютого 2020 року спеціалістами відділу забезпечення наповнення бюджету №3 фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Ольгою Кириченко та Тетяною Кисельовою було проведено зустріч у трудовому колективі ТОВ «ТВ АГРО» у місті Кагарлик.

Під час зустрічі було наголошено, що заробітна плата, яка виплачується в «конвертах» - це тимчасове благо, яке має негативні наслідки, перш за все, для самого працівника.

З неофіційної заробітної плати роботодавець не здійснюватиме відрахування, а це, в свою чергу позбавить працівника соціальних гарантій сьогодні та пенсії в майбутньому. Фахівці наголосили, що використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин та виплати заробітної плати в «конвертах» є порушенням чинного законодавства про працю, тому підлягає накладанню адміністративного стягнення на роботодавця у значних розмірах. Основною метою зустрічі було донести до присутніх, що дбати про своє майбутнє необхідно уже сьогодні.

Додаткова інформація