Зустріч з учасником АТО та ООС

15 10 201915 жовтня 2019 року начальник Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Світлана Трохименко провела зустріч з учасником АТО та ООС Романом Заїкою з позивним «Зубр».

 Спеціаліст Фонду поцікавилася можливими питаннями, які виникли у Романа Борисовича, та розповіла про особливості пенсійного забезпечення даної категорії громадян;

Детальніше...

Спілкуємось з громадянами за місцем їх проживання

09 10 2019 209 жовтня 2019 року Віта Заїка – заступник начальника Кагарлицького ВОГ, згідно графіку, провела прийом громадян на відділеному робочому місці у селі Стайки. Користуючись нагодою, вона поспілкувалась з місцевими жителями, поцікавилася питаннями, які виникають у громадян до ПФУ, розповіла про новації у пенсійному законодавстві та надала відповіді на всі запитання щодо пенсійного забезпечення.

Виїзний прийом громадян у с. Стрітівка

09 10 201909 жовтня 2019 року Віта Заїка - заступник начальника Кагарлицького відділу обслуговування громадян провела черговий виїзний прийом мешканців села Стрітівка Кагарлицького району.

В ході зустрічі фахівець фонду надала роз’яснення щодо механізму нарахування пенсійних виплат, виділила основні показники, які впливають на розмір пенсії. Повідомила про запровадження Пенсійним фондом України нового електронного сервісу «е-пенсія»,

Детальніше...

До уваги платників !!!

Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє, що з 01 жовтня 2019 року вступають в дію нові не бюджетні рахунки, відкриті на ім’я територіальних органів ДПСУ для сплати ЄСВ та фінансових санкцій за стандартом IBAN (29 літерно-цифрових символів).

УВАГА! Кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки ЄСВ не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

Рахунки для сплати ЄСВ станом на 01.10.2019 розміщені за посиланням:

http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/391263.html

Трудовим колективам про сучасні сервіси від Пенсійного фонду України

04 10 20194 жовтня 2019 р. відбулася зустріч за участю начальника Кагарлицького відділу обслуговування громадян Світлани Трохименко та представників старостинського округу сіл Балико-Щучинки та Уляників Ржищівської ОТГ.

Світлана Трохименко надала роз’яснення щодо основних положень функціонування пенсійного забезпечення в сучасних умовах, приділила увагу основним показникам, які впливають на розмір пенсійних виплат.

Детальніше...

Про роботу відділу ретроконверсії

25 09 2019Мета створення відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства в ГУ ПФУ у Київській області – це переведення пенсійних справ в електронний формат та завантаження їх до реєстру застрахованих осіб (РЗО) та до інтегрованої комплексної інформаційної системи ПФУ ППВП.

Детальніше...

Обов’язкова умова для набуття права на пенсію

24 09 2019 3Фахівці Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) постійно інформують жителів Кагарличчини, що використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить у собі багато негативних моментів, що суттєво впливають на життя людини.

Детальніше...

День Партизанської слави України

23 09 201923 вересня  2019 року начальник Кагарлицького відділу обслуговування громадян Світлана Трохименко взяла участь у районних заходах з нагоди Дня партизанської слави України та 76-ї річниці форсування Дніпра.

Під час заходу було вшановано пам'ять всіх загиблих в Другій світовій війні хвилиною мовчання, покладено квіти до меморіалу Слави в Кагарлицькому міському парку.

Детальніше...

Додаткова інформація