Завершено фінансування пенсій за березень

24 березня 2017 року завершено фінансування пенсій за березень 2017 року.   Управлінням ПФУ у Кагарлицькому районі профінансовано пенсійні виплати, всього на суму 25 014, 97 тис.грн., в тому числі: банківські установи на суму 14 035,32 тис грн. та УДППЗ «Укрпошта» на суму 10 926,27 тис грн.

Реорганізація управлінь Пенсійного фонду України Київської області – крок на шляху до модернізації та розвитку пенсійної системи

24 03 2017На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2016 року № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України», окремі управління Пенсійного фонду України Київської області реорганізовуються шляхом злиття та приєднання. Внаслідок реорганізації чисельність управлінь скоротиться з 27 до 14. Варто зазначити, що значно скоротиться керівний та адміністративний склад управлінь, а кількість тих працівників, які безпосередньо займаються прийомом громадян, перерахуванням та виплатою пенсій практично не зміниться. Ця реорганізація спрямована на покращення якості обслуговування кожного громадянина, а перетворення, що супроводжують її, покликані суттєво вдосконалити та осучаснити сервіси пенсійної системи та ефективного і раціонального використання людських, матеріальних та фінансових ресурсів.

Детальніше...

Виїзний прийом громадян

22 03 201722 березня 2017 року начальник відділу обслуговування громадян УПФУ у Кагарлицькому районі В.В.Заїка провела виїзний прийом громадян у с. Ліщинка. Під час виїзного прийому вона надала роз’яснення стосовно складових пенсій, розповіла учасникам зустрічі про останні зміни, які відбулися в пенсійному законодавстві, про особливості виплати пенсії працюючим пенсіонерам, про проведення перерахунку пенсій, про переваги отримання пенсії через банки.

Детальніше...

Зустріч у трудовому колективі

Фахівці управління Пенсійного фонду України у Кагарлицькому районі продовжують проводити зустрічі в трудових колективах з питань роз’яснення законодавства щодо легалізації заробітної плати, виплати заробітної плати не нижче рівня законодавчо встановленого мінімуму. Так, 21 березня заступник начальника УПФУ у Кагарлицькому районі Л.В.Візьонок і начальник відділу платежів до пенсійної системи та контрольно-перевірочної роботи провели Н.В.Геращенко провели зустріч у трудовому колективі ДП «Ферми Данам».

Детальніше...

УВАГА! ШАХРАЇ!

21 03 2017 2Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє.

Останнім часом почастішали випадки онлайнового шахрайства, яке використовується зловмисниками для отримання особистої інформації користувачів, які є пенсіонерами та держателями платіжних карток. Про це йдеться у повідомленні банку.

Детальніше...

Флеш-моб на тему: «Молодь за легальну зайнятість»

17 03 201716 березня 2017 року начальник відділу ППС та КПР УПФУ у Кагарлицькому районі Н.В.Геращенко провела зустріч з учнями Стайківської загальноосвітньої школи I-III ступенів, організувала флеш-моб на тему: «Молодь за легальну зайнятість».

В ході зустрічі були обговорені такі питання:

Детальніше...

Засідання комісії

16 03 201716 березня 2017 року відбулося засідання районної Комісії щодо призначення (поновлення) пенсії переселенцям з Донецької, Луганської областей за участю начальника відділу з призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 Хоменко В.Ф. Під час засідання було вирішено питання щодо продовження виплати 5 особам та відмовлено 2 особам.

«День відкритих дверей»

15 03 201715 березня 2017 року в приміщенні управління Пенсійного фонду України у Кагарлицькому районі проведено «День відкритих дверей» для застрахованих осіб, бухгалтерів підприємств, організацій та фізичних осіб – підприємців. Працівники управління переконані, що проведення таких заходів сприяє підвищенню обізнаності громадян з чинними нормами пенсійного законодавства та забезпеченню відкритості органів Пенсійного фонду.

Детальніше...

Додаткова інформація