Виїзний прийом громадян у с. Мирівка

20 3 02 201920 лютого 2019 року начальником Кагарлицького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Валентиною Хоменко спільно з керівництвом Кагарлицької РДА та УСЗН Кагарлицької РДА проведено виїзний прийом громадян у селі Мирівка Кагарлицького району.

Детальніше...

Виїзний прийом громадян у с. Расавка

19 02 201919 лютого 2019 року начальником Кагарлицького відділу обслуговування громадян Вітою Заїкою проведено виїзний прийом громадян у селі Расавка Кагарлицького району.

Громадяни, що звернулись на прийом до Віти Заїки ставили запитання щодо роз’яснення окремих норм чинного пенсійного законодавства, збільшення пенсійних виплат з 1 січня 2019 року, визначення права на призначення та перерахунок пенсій. На всі свої запитання відвідувачі отримали кваліфіковані відповіді.

Детальніше...

Робоча зустріч

18 02 201915 лютого 2019 року заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Олена Зорка разом з головою комісії з припинення Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Світланою Трохименко провели зустріч із Миронівською об'єднаною територіальною громадою до якої входить м. Миронівка та два старостинські округи: Центральненський   та   Яхнівський, які   включають   в себе с. Центральне, с. П’ятихатка, с. Нова Миронівка, с. Андріївка,с. Яхни, с. Микитяни.

Детальніше...

Вшанування учасниківбойових дій на території інших держав

15 02 201915 лютого 2019 року у великому залі Кагарлицької райдержадміністрації було проведено захід з нагоди Днявшанування учасників бойових дій на території інших держав, на   якому були присутні працівники Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України.

Детальніше...

На виконання доручення голови Київської ОДА проведено спільну нараду

13 02 2019Згідно п.2 Доручення голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука від 22 січня 2019 року №2-1 голів райдержадміністрацій, міських голів та голів ОТГ було зобов’язано провести спільні наради з представниками органів Пенсійного фонду України у Київській області, Державної фіскальної служби України у Київській області, Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області, Головного управління Держпраці Київської області щодо виконання в 2018 році заходів по сплаті єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, погашенню заборгованості по цьому внеску, легалізації трудових відносин, інспекційних відвідувань та визначення конкретних дій щодо спільної роботи по даних напрямках на 2019 рік.

Детальніше...

На виконання доручення голови Київської ОДА проведено спільну нараду

12 02 2019Згідно п.2 Доручення голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука від 22 січня 2019 року №2-1 голів райдержадміністрацій, міських голів та голів ОТГ було зобов’язано провести спільні наради з представниками органів Пенсійного фонду України у Київській області, Державної фіскальної служби України у Київській області, Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області, Головного управління Держпраці Київської області щодо виконання в 2018 році заходів по сплаті єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, погашенню заборгованості по цьому внеску, легалізації трудових відносин, інспекційних відвідувань та визначення конкретних дій щодо спільної роботи по даних напрямках на 2019 рік.

Детальніше...

Накопичувальна пенсійна система в Україні поки що відкладається

08 02 2019 5У меморандумі з МВФ Україна зобов'язалася відкласти другий рівень пенсійної системи. Про це йдеться у тексті меморандуму між Україною та МВФ про економічну та фінансову політику в межах нової програми на 2018-2020 роки.

Згідно з документом, протягом дії 14-місячної програми stand-by МВФ в Україні буде призупинено введення другого рівня пенсійної системи.

Детальніше...

«День відкритих дверей» проведено у Кагарлицькому ОУПФУ

08 02 2019В Кагарлицькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України 8 лютого 2019 року відбувся ще один „День відкритих дверей” для мешканців Кагарлика та навколишніх сіл. Його метою було ознайомлення відвідувачів з напрямками роботи об’єднаного управління Фонду, отримання громадянами кваліфікованих роз’яснень від спеціалістів управління.

Детальніше...

Додаткова інформація