В управлінні розпочато комплексний аудит

16 10 2018Згідно наказу ГУ ПФУ у Київській області від 09.10.2018 року № 650 з 16 жовтня 2018 року в Кагарлицькому об’єднаному управлінні ПФУ розпочато внутрішній аудит. В зв’язку з цим сьогодні начальником відділу контролю операційних процесів управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Наталією Міштою було проведено організаційну нараду, на якій були присутні члени аудиторської групи та керівники структурних підрозділів управління.

Детальніше...

Участь у мітингу з нагоди Дня Захисника України

12 10 2018 312 жовтня біля пам’ятного знака Героям Небесної сотні відбувся мітинг з нагоди Дня Захисника України, в якому прийняли участь і працівники Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ.

 

 

Детальніше...

«День відкритих дверей» в Кагарлицькому об’єднаному управлінні ПФУ

12 10 2018 2Фахівцями Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду постійно проводяться різноманітні заходи для громадян різкої вікової категорії з метою інформування щодо основних аспектів пенсійного забезпечення. Тож черговий захід під назвою «День відкритих дверей було проведено 12 жовтня 2018 року. Під час заходу фахівці Фонду продемонстрували відвідувачам роботу громадської приймальні, що діє за принципом «єдиного вікна», розповіли про систему обслуговування громадян на базіцентралізованої системи призначення та виплати пенсій.

Детальніше...

Засідання Комісії щодо призначення (поновлення) пенсії переселенцям

12 10 201811 жовтня 2018 року відбулося засідання районної Комісії щодо призначення (поновлення) пенсії переселенцям з Донецької, Луганської областей за участю начальника Кагарлицького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Валентини Хоменко.

Детальніше...

Триває інформування громадян Кагарличчини

11 10 2018У Кагарлицькому об’єднаному управлінні триває інформаційно-роз’яснювальна робота по інформуванню населення щодо основних аспектів пенсійного забезпечення, необхідності легального працевлаштування, своєчасної сплати ЄСВ та електронних новацій, які запроваджує Пенсійний фонд.

Детальніше...

Оголошення!

10 10 2018Відповідно до п.5 плану роботи управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю ГУ ПФУ у Київській області на друге півріччя 2018 року та наказу ГУ ПФУ у Київській області від 09.10.2018р. №650, з 16 жовтня 2018 року в Кагарлицькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області буде проводитися комплексний аудит стану надходження та використання коштів.

Детальніше...

Тривають виїзні прийоми та зустрічі для громадян Кагарличчини

09 10 20185 жовтня 2018 року голова комісії з припинення діяльності Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Світлана Трохименко провела виїзні прийоми громадян у с. Черняхів (спільно з головою Кагарлицької РДА Романом Коваленком, головою Кагарлицької районної ради Іваном Семцовим та начальником УСЗН Кагарлицької РДА Оксаною Дячок) та у с. Новосілки (спільно з першим заступником голови Кагарлицької РДА Віталієм Тараном і начальником УСЗН Кагарлицької РДА Оксаною Дячок).

Детальніше...

«Школа майбутнього пенсіонера » запрошує на заняття

05 10 2018З метою підвищення обізнаності громадян з пенсійного законодавства, працівниками Кагарлицького відділу обслуговування громадян 4 вересня 2018 проведено чергові заняття у «Школі майбутнього пенсіонера».

Під час заходу фахівці Фонду надали роз'яснення майбутнім пенсіонерам щодо змін в пенсійному законодавстві та відповіли на запитання щодо умов виходу на пенсію, порядку зарахування страхового стажу, в т.ч. за період підприємницької діяльності та період перебування на обліку в центрі зайнятості.

Детальніше...

Додаткова інформація