ЕЛЕКТРОННА ТРУДОВА КНИЖКА – ЗРУЧНИЙ СЕРВІС ДЛЯ КОЖНОГО

27 05 2020 2Одним із зручних і доступних для кожного дистанційних онлайн-сервісів, які пропонує Пенсійний фонд, є можливість переглянути відомості про свою трудову діяльність в ЕЛЕКТРОННІЙ ТРУДОВІЙ КНИЖЦІ.

Тут відображатиметься інформація про трудові відносини працівника за даними звітних відомостей роботодавця та про сплачені страхові внески з 1998 року. Застраховані особи та роботодавці також зможуть надавати інформацію про трудову діяльність до 1998 року у вигляді сканованих копій передбачених законодавством документів, засвідчених кваліфікованим електронним підписом. Відтак, у разі втрати паперової трудової книжки не потрібно буде витрачати час на відновлення даних, адже вони будуть збережені в електронному форматі. Окрім того, це нововведення створює можливість для громадян призначити пенсію без відвідування органів Пенсійного фонду.

Детальніше...

Прямий телефонний зв'язок з жителями Кагарличчини

27 05 202026 травня 2020 року начальник Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Світлана Трохименко провела прямий телефонний зв'язок з жителями Кагарлицького району. У ході прямого телефонного зв’язку фахівець Фонду надала кваліфіковані вичерпні відповіді на запитання громадян щодо пенсійного забезпечення, зокрема про індексацію пенсій з 01.05.2020 р., виплати по судових рішеннях та своєчасності фінансування пенсій.

До уваги роботодавців! Готуємось до електронного лікарняного – реєструємось на веб-порталі Пенсійного фонду

22 05 2020 2Переконавшись у численних перевагах дистанційного обслуговування, зокрема, зручності, доступності та оперативності, все більше страхувальників (роботодавців) стають користувачами веб-порталу Пенсійного фонду України.

Детальніше...

Послуги Фонду дистанційно – це швидко, зручно та ефективно!

22 05 2020Кагарличани онлайн, тобто дистанційно, без особистого відвідування сервісних центрів, можуть вирішити питання, пов’язані з нарахуванням, виплатою пенсій, отриманням довідок, консультацій, роз’яснень.

Детальніше...

Якщо потрібно отримати довідку від Пенсійного фонду в умовах карантину

14 05 2020 3Потрібно отримати довідку від Пенсійного фонду? Не обов’язково звертатися особисто. ЇЇ можна замовити та роздрукувати через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України.

ДОВІДКА З QR-КОДОМ. ЩО ЦЕ ?

Електронний документ з QR-кодом, підписаний електронним цифровим підписом Пенсійного фонду України, згідно з чинним законодавством, який є аналогом паперового документа, підписаного відповідальною особою в органах Фонду.

Детальніше...

Виплата заробітної плати у «конвертах» позбавляє громадян соціального захисту

14 05 2020 2Фахівці Кагарлицького відділу обслуговування громадян вкотре нагадують, що працівник, який отримує заробітну плату в «конверті», виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем. Усна домовленість жодним чином не фіксується юридично, роботодавець сплачує стільки, скільки вважає за потрібне і доти, поки вважає за потрібне.

Детальніше...

Прямий телефонний зв'язок з жителями Кагарлицького району

14 05 202013 травня 2020 року керівник апарату Кагарлицької РДА Людмила Демиденко, за участю керівників структурних підрозділів РДА та служб району, провела прямий телефонний зв'язок з жителями Кагарлицького району. Також в даному заході взяла участь начальник Кагарлицького відділу обслуговування громадян Світлана Трохименко.

Детальніше...

Пенсійники Кагарличчини отримали засоби захисту від депутата Київоблради

13 05 2020Під час епідемії коронавірусу працівники  Пенсійного фонду продовжують працювати щоденно у штатному режимі. Добре, що зараз набагато збільшилась кількість дистанційних консультацій пенсіонерів, а саме через дзвінки на «гарячу телефонну лінію». Але є випадки, коли без відвідування сервісного центру мешканцям Кагарличчини не обійтись – це отримання допомоги на поховання чи недоотриманої пенсії, призначення чи перерахунки пенсій, отримання різноманітних довідок, повідомлення про зміну способу виплати пенсії, отримання коду доступу для реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду тощо.

Детальніше...

Додаткова інформація