Зустріч у трудовому колективі 

20 09 201719 вересня 2017 року начальник відділу обслуговування громадян Кагарлицького об’єднаного  управління Пенсійного фонду України  Віта Заїка провела зустріч у трудовому колективі ПОСП «Дніпро».

Серед питань, які розглядались на зустрічі, були:

Детальніше...

Виїзний прийом громадян у с. Демівщина

18 09 2017Наближення послуг Пенсійного фонду до місця проживання мешканців віддалених територій – одна з вимог Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, над реалізацією якої працює Кагарлицьке об'єднане управління Пенсійного фонду України. Тож 18 вересня 2017 року начальник управління Світлана Трохименко провела виїзний прийом громадян у селі Демівщина Кагарлицького району.

Детальніше...

Засідання Комісії щодо призначення (поновлення) пенсії переселенцям

14 09 2017 214 вересня 2017 року відбулося засідання районної Комісії щодо призначення (поновлення) пенсії переселенцям з Донецької, Луганської областей за участю начальника Кагарлицького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Валентини Хоменко. Під час засідання було розглянуто питання призначення допомоги на проживання внутрішньо-переміщеним особам.

Виїзні зустрічі працівниками Кагарлицького об’єднаного УПФУ

14 09 2017Однією з форм забезпечення права громадян на звернення до Пенсійного фонду України є організація та проведення виїзних прийомів громадян за місцем їх проживання та зустрічі в трудових колективах. Такі прийоми та зустрічі в населених пунктах часто є однією із можливостей вирішити свої питання та отримати кваліфіковані консультації.

Детальніше...

Зміни в пенсійній реформі згідно законопроекту

11 09 2017Профільний комітет Ради схвалив проект пенсійної реформи, який Кабмін зареєстрував під назвою "Про внесення змін до законодавчих актів з приводу підвищення пенсій".

Правда, в самому документі мова йде не тільки про підвищення виплат, а й про посилення умов для виходу на пенсію. Одне з ключових нововведень, яке внесли парламентарії - вже через кілька років в Україні планують запустити накопичувальний рівень системи. Для українців це означає, що на заслуженому відпочинку можна буде отримати відразу дві пенсії.

Детальніше...

«Школа майбутнього пенсіонера» продовжує приймати своїх учнів

07 3 09 20177 вересня 2017 року головні спеціалісти Кагарлицького відділу обслуговування громадян Олена Салій та Галина Мартиненко провели заплановане заняття в рамках щомісячного заходу «Школа майбутнього пенсіонера».

Детальніше...

Рада збирається ввести накопичувальну систему пенсійного страхування

07 2 09 2017Комітет соцполітики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради рекомендував парламенту запровадити накопичувальну систему пенсійного страхування з 1 січня 2019 року.

Про це повідомив у Twitter міністр віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

"З 1 січня 2019 р запрацює накопичувальна система пенсійного страхування. Є шанс на це! Комітет підтримав нашу позицію в пенсійному законопроекті", - написав він.

Детальніше...

На комітеті в Раді узгодили всі 2144 поправки до пенсійної реформи

Комітет соцполітики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради розглянув 2144 поправки до законопроекту про пенсійну реформу №6614 і направив на розгляд парламенту його узгоджений варіант. Про це повідомив у Facebook прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Профільний комітет опрацював 2144 поправки законопроекту і вийшов на узгоджений варіант пенсійної реформи, який рекомендував прийняти в цілому - написав він. Ми на крок ближче до справедливих пенсій, які громадяни заробили протягом професійного життя.

Детальніше...

Додаткова інформація