Прямий телефонний зв'язок з жителями району

19 червня 2018 року голова Кагарлицької РДА Роман Коваленко, за участю керівників управлінь та служб району, провів прямий телефонний зв'язок з жителями району, на якому була присутня заступник начальника Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Людмила Візьонок. Питань, що стосувались пенсійного забезпечення, не було.

Інформування фізичних осіб-підприємців

19 06 2018У Кагарлицькому об’єднаному управлінні проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота по інформуванню фізичних осіб-підприємців щодо обов’язкової сплати єдиного соціального внеску. Адже набуття страхового стажу є актуальним не лише для найманого працівника, а й для самого підприємця.

Детальніше...

Виїзний прийом громадян у с. Яхни

13 06 2018 3Згідно затвердженого графіку проведення виїзних прийомів, з метою вдосконалення роботи Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ у сфері масової комунікації, наближення послуг до територіальних громад та проведення прямого діалогу з громадянами Миронівського району, 13 червня 2018 року начальником Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Світланою Трохименко проведено виїзний прийом у с. Яхни Миронівського району.

Детальніше...

Робоча зустріч зі страхувальником

13 06 201812 червня 2018 року о 10-ій годині відбулася зустріч заступника начальника – начальника Кагарлицького відділення Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області Циганок Л.М. та заступника начальника фінансово – економічного відділу Кагарлицького ОУ ПФУ Київської області Геращенко Н.В. з трудовими колективами Кагарлицького РайСТ та Критого ринку Кагарлицького РайСТ” на тему: „Про зміни в податковому та пенсійному законодавстві ”.

Детальніше...

Конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В»

У Кагарлицькому об`єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області згідно наказу від 12.06.2018 р. № 40 оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» :

-головного спеціаліста відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації(безстрокове призначення на посаду)

Детальніше...

«День відкритих дверей» в Кагарлицькому об’єднаному управлінні ПФУ

08 06 2018 2Фахівцями Кагарлицькогооб’єднаного управління Пенсійного фонду 8 червня 2018 року проведено «День відкритих дверей».  Під час заходу фахівці Фонду продемонстрували відвідувачам роботу громадської приймальні, що діє за принципом «єдиного вікна», розповіли про систему обслуговування громадян на базіцентралізованої системи призначення та виплати пенсій.

Детальніше...

Засідання Комісії щодо призначення (поновлення) пенсії переселенцям

08 06 20187 червня 2018 року відбулося засідання районної Комісії щодо призначення (поновлення) пенсії переселенцям з Донецької, Луганської областей за участю начальника Кагарлицького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Валентини Хоменко. Під час засідання було розглянуто питання призначення допомоги на проживання 4 внутрішньо-переміщеним особам.

Інформування фізичних осіб-підприємців

07 06 2018У Кагарлицькому об’єднаному управлінні проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота по інформуванню фізичних осіб-підприємців щодо обов’язкової сплати єдиного соціального внеску. Адже набуття страхового стажу є актуальним не лише для найманого працівника, а й для самого підприємця.

Детальніше...

Додаткова інформація