Участь у заходах з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності України.

23 10 08 201923 серпня 2019 року з нагоди Дня Прапора та напередодні Дня Незалежності України на центральній площі Кагарлика, як і у всіх куточках нашої країни, відбулися урочистості з нагоди цих найважливіших для кожного громадянина подій, до яких долучилися і працівники Кагарлицького відділу

Детальніше...

Зустріч з учасником АТО.

23 9 08 201922 серпня 2019 року заступник начальника Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Віта Заїка провела зустріч з учасником антитерористичної операції Тарасом Микицеєм.

 Спеціаліст Фонду детально розповіла про особливості пенсійного забезпечення даної категорії громадян, поінформувала, які документи необхідні для дострокового виходу на пенсію за віком учасникам АТО. Також вона розповіла, як надати згоду на отримання СМС-повідомлень

Детальніше...

Голова правління ПФУ Євгеній Капінус відвідав Кагарлицький сервісний центр.

22 5 08 201921 серпня 2019 року Голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус, директор Департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України Олена  Охріменко та начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василь Фатхутдінов відвідали Кагарлицький відділ обслуговування громадян (сервісний центр) ГУ ПФУ у Київській області.

Детальніше...

«Школа майбутнього пенсіонера» продовжує навчання.

21 6 08 201921 серпня 2019 року головний спеціаліст Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській області Олена Кокодей провела заняття «Школи майбутнього пенсіонера» зі спеціалістами кадрової служби Виконавчого комітету

Детальніше...

Продовжується інформування бюджетників про «Е-пенсію».

21 4 08 2019В рамках проведення інформаційної кампанії щодо запровадження нової моделі звернення громадян для призначення пенсії в «один дотик» 21 серпня 2019 року головний спеціаліст Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській області Олена Кокодей провела зустріч у трудовому колективі УСЗН м.Ржищева.

Детальніше...

Кагарличанам про необхідність легального працевлаштування.

21 2 08 2019Спеціалісти головного управління Пенсійного фонду у Київській області з метою інформування громадян про ризики нелегального працевлаштування та про основні аспекти державної пенсійної системи постійно проводять зустрічі з громадянами Кагарличчини, приватними підприємцями та найнятими працівниками.

Детальніше...

Триває інформування населення про «Е-пенсію».

20 10 08 2019Начальник Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) ГУ ПФУ у Київській області Світлана Трохименко 20 серпня 2019 року провела зустріч у трудовому колективі Півецького старостинського округу Ржищівської ОТГ.

Детальніше...

Виїзний прийом громадян у с. Півці Кагарлицького району.

20 9 08 201920 серпня 2019 у с. Півці Кагарлицького начальник Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Світлана Трохименко провела виїзний прийом громадян.

 Під час прийому присутні отримали консультації  щодо змін в пенсійному забезпеченні,

Детальніше...

Додаткова інформація