Участь у заходах з нагоди Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля

26 04 201826 квітня 2018 року у приміщенні великого залу Кагарлицької РДА відбувся мітинг-реквієм з нагоди Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля за участю представників установ, організацій та громадських об’єднань Кагарлицького району.

Детальніше...

Підсумки роботи Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ у 1 кварталі 2018 року

25 04 2018 225 квітня 2018 року в Кагарлицькому об’єднаному управлінні ПФУ Київської області відбулася нарада за підсумками роботи управління у 1 кварталі 2018 року під головуванням начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василя Фатхутдінова.

Детальніше...

Виїзний прийом громадян у с. Яблунівка

25 04 201825 квітня 2018 року заступник голови Кагарлицької РДА Світлана Синюк спільно з головним спеціалістом Кагарлицького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Людмилою Івашко та начальником УСЗН Кагарлицької РДА Оксаною Дячок провела виїзний прийом громадян у с. Яблунівка Кагарлицького району.

Детальніше...

Прямий телефонний зв'язок з жителями району

24 04 201824 квітня 2018 року заступник голови Кагарлицької РДА Світлана Синюк, за участю керівників управлінь та служб району, провела прямий телефонний зв'язок з жителями району, на якому була присутня начальник Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Світлана Трохименко. Питань, що стосувались пенсійного забезпечення, не було.

Робочі зустрічі з головами громадських організацій

23 04 2018Напередодні міжнародного дня пам’яті Чорнобиля, 23 квітня 2018 року відбулися робочі зустрічі з головами громадських організацій з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо пенсійного забезпечення особам, які приймали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Детальніше...

Чергову зустріч із студентською молоддю та освітянами проведено у Ржищівському гуманітарному коледжі

20 04 2018 3Згідно затвердженого графіку зустрічей із студентською та учнівською молоддю заступник начальника Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Людмила Візьонок відвідала 19 березня 2018 року Ржищівський гуманітарний коледж.

Під час зустрічі вона ознайомила студентів з основними функціями органів Пенсійного фонду України, особливостями реформування пенсійної системи та основними аспектами пенсійного законодавства, впровадження єдиних принципів нарахування пенсії; розповіла про накопичувальну систему та добровільну участь у загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні.

Детальніше...

Виїзний прийом громадян у с. Мирівка

20 04 2018 219 квітня 2018 рокуголова Кагарлицької РДА Роман Коваленко спільно з начальником відділу обслуговування громадян Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Вітою Заїкою та начальником УСЗН Кагарлицької РДА Оксаною Дячок провів виїзний прийом громадян у с. Мирівка Кагарлицького району.

Детальніше...

Засідання Комісії щодо призначення (поновлення) пенсії переселенцям

20 04 201819 квітня 2018 року відбулося засідання районної Комісії щодо призначення (поновлення) пенсії переселенцям з Донецької, Луганської областей за участю заступника начальника Кагарлицького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Тетяни Назаренко. Під час засідання було розглянуто питання призначення допомоги на проживання 11 внутрішньо-переміщеним особам.

Додаткова інформація