Про необхідність легалізації заробітної плати

17 04 2019 7Досить важливою проблемою в трудових відносинах між роботодавцем і найманим працівником на даний час є легалізація зайнятості населення. Як свідчить практика, багато роботодавців  (в основному це малий та середній бізнес) не укладають трудові договори з найманими працівниками. Можна з упевненістю сказати, що не лише роботодавець винен у такому стані справ, а й сам працівник не завжди розуміє на що він погоджується.

Детальніше...

Зустріч напередодні міжнародного дня пам'яті про Чорнобильську катастрофу

17 04 2019 5Напередодні міжнародного дня пам’яті Чорнобиля, 17 квітня 2019 року голова комісії з припинення Кагарлицького ОУПФУ Світлана Трохименко та перший заступник начальника управління Олександр Попченко провели робочу зустріч з представниками громадського об’єднання «Об’єднання інвалідів Чорнобиля Богуславського району» на чолі з головою ГО Сергієм Борисовичем Шкарупою з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо пенсійного забезпечення особам, які приймали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Детальніше...

«Школа майбутнього пенсіонера» навчає жителів Кагарличчини заздалегідь дбати про рівень матеріального забезпечення у літньому віці

17 04 2019 3Як відомо, рівень матеріального забезпечення у літньому віці –це питання, яке, безперечно,  цікавить кожну працюючу людину. Та не кожен замислюється про те, що про гідну й справедливу пенсію треба дбати заздалегідь. Як саме діяти, на чому зосередити увагу, на які умови погоджуватися та яким чином контролювати ситуацію, а також які документи необхідно підготувати для оформлення пенсії – саме цьому спеціалісти Кагарлицького ОУПФУ навчають громадян на спеціальних заняттях «Школи майбутнього пенсіонера».

Детальніше...

Он-лайн сервіси Пенсійного фонду України - це економія Вашого часу та можливість знати більше про пенсію чи сплачені страхові внески

17 04 2019 10Наразі питання легалізації заробітної плати та детінізації ринку праці в області є одним із пріоритетних завдань. Адже лише оформлена відповідно до законодавства праця дає змогу заробити страховий стаж, і лише легальна заробітна плата вплине на розрахунок майбутньої пенсії.

Детальніше...

Робоча зустріч напередодні міжнародного дня пам'яті про Чорнобильську катастрофу

12 04 2019Напередодні міжнародного дня пам’яті Чорнобиля, 12 квітня 2019 року заступник начальника Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Людмила Візьонок та начальник Кагарлицького відділу обслуговування громадян Віта Заїка провели робочу зустріч з головною громадської організації «Спілка інвалідів Чорнобиля Кагарлицького району Київської області» Іваном Тузенком та його заступником Іваном Шевченком з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо пенсійного забезпечення особам, які приймали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Детальніше...

Продовжуємо спілкування з громадянами у найвіддаленіших куточках Кагарлицького району.

10 5 04 20199 квітня 2019 року начальником Кагарлицького відділу обслуговування громадян Вітою Заїкою було проведено зустріч у трудовому колективі ПОСП «Дніпро» у с. Стайки. Цього ж дня заступник начальника Кагарлицького ОУПФУ Людмила Візьонок зустрічалася з трудовим колективом Ставівського психоневрологічного інтернату.

Детальніше...

Продовжується робота мобільних точок доступу в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

10 2 04 2019Згідно графіку роботи мобільних точок доступу за участю посадових осіб Головного територіального управління юстиції у Київській області, посадових осіб Місцевих центрів з надання безоплатної вторинної допомоги Київської області, посадових осіб органів Пенсійного фонду України Київської області та посадових осіб органів соціального захисту населення

Детальніше...

Перерахунок пенсій з 1 квітня 2019 року

08 04 2019Вже другий рік поспіль Пенсійним фондом України з 1 квітня без додаткового звернення особи здійснюється перерахунок пенсій на найбільш вигідних умовах тим особам, які на 1 березня року поточного року набули право на проведення перерахунку з урахуванням набутого ними страхового стажу.

Детальніше...

Додаткова інформація