До уваги громадськості!

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 996 від 03.11.2010 року «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» рішенням Громадської ради при Кагарлицькій райдержадміністрації було утворено ініціативну групу з проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Кагарлицькій райдержадміністрації.

Ініціативна група з проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Кагарлицькій райдержадміністрації вирішила провести установчі збори о 10.00 год. 19 лютого 2019 року в приміщенні адмінбудинку (м. Кагарлик, пл. Незалежності, 1, малий зал).

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі — інститути громадянського суспільства).

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

1. Рішення керівника ІГС (або іншого органу, відповідно до установчих документів) про делегування представника для участі в установчих зборах.

2. Копії документів про легалізацію ІГС (свідоцтво про реєстрацію та статут).

3. Інформація про результати діяльності ІГС протягом 2017-2018 років (не більше 2 стор. тексту на арк. А4).

4. Біографічна довідка делегованого представника ІГС (не більше 1 стор. тексту на ар. А4).

Зразки необхідних документів можна отримати за адресою:                        м. Кагарлик, пл. Незалежності, 1 кім. 307.

Документи приймаються ініціативною групою до 08 лютого 2019 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою:

м. Кагарлик, пл. Незалежності, 1 кім. 307, з 08.00 год. до 17.00 год.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (04573) 5-10-85.