Засідання громадської ради при райдержадміністрації

26 10 201726 жовтня відбулося чергове засідання громадської ради при Кагарлицькій райдержадміністрації. Участь в засіданні взяли керівник апарату Кагарлицької районної державної адміністрації Людмила Козенко, заступник голови Кагарлицької районної ради Олег Волошин, члени громадської ради.

У ході засідання обговорили питання медичної реформи (доповідачі: Олена Зайцева – завідувач інформаційно-аналітичним кабінетом, лікар-методист КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Кагарлицькому районі», Віктор Кулініченко – головний лікар Кагарлицької ЦРЛ) та реформи пенсійного забезпечення (доповідач: Людмила Візьонок – заступник начальника Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Київській області). Виступаючі ознайомили присутніх з основними принципами даних реформ, змінами та нововведеннями в законодавстві.

Також на засіданні виступила Зоя Кучеренко – представник ГО «Кагарлицька Козача Січ «Об’єднаної Ради українського та зарубіжного козацтва», радник Головного отамана з питань культури, капітан козацтва, яка повідомила про відкриття на базі даної громадської організації - Штабу протидії інформаційній війні та запросила до участі в його роботі всіх зацікавлених осіб.

26 4 10 201726 2 10 201726 3 10 2017