Засідання громадської ради

16 2 05 201716 травня відбулося чергове засідання громадської ради при Кагарлицькій райдержадміністрації, під час якого розглядалися питання про благоустрій населених пунктів району та стан виконання урядової програми "Доступні ліки" щодо відшкодування вартості лікарських засобів.

За підсумками засідання прийнято рішення: розглянути можливість введення посад інспекторів по благоустрою в кожній сільській раді та запровадити збір та сортування вторинної сировини в населених пунктах району.

Участь в засідання взяли керівник апарату Кагарлицької районної державної адміністрації Людмила Козенко, головний спеціаліст сектору житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури РДА Клавдія Д’ячкова, заступник головного лікаря КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицького району» Наталія Ведмеденко, в.о. завідувача КЗ Кагарлицької районної ради «Центральна районна аптека №9» Галина Осадча, члени громадської ради.

16 3 05 201716 4 05 2017