На захисті інтересів працюючих

   Виконуючи основні статутні завдання Фонду соціального страхування України, працівники Обухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в першому півріччі 2018 року доклали максимальних зусиль аби надати якісні послуги застрахованим особам. Так за час дії нового Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого Постановою правління Фонду соціального страхування України № 39 від 13 липня 2017 року, відділенням укладено 23 тристоронні договори та застраховані особи пройшли реабілітацію на загальну суму 273600 грн.,з них 14 застрахованих осіб після інфаркту міокарда, 3 особи після пролікованої нестабільної стенокардії, 3 особи при ускладненій вагітності та 3 особи з приводу інших захворювань. Відділення забезпечує повне покриття потреби працевлаштованих громадян Обухівського, Кагарлицького районів, міст Обухова і Ржищева у відновленні здоров’я на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів.

Детальніше...

Стан забезпечення потерпілих Київщини технічними та іншими засобами реабілітації і пересування у 2017 році

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області постійно проводить роботу щодо своєчасного безоплатного забезпечення потерпілих технічними та іншими засобами реабілітації і пересування. На цьому наголосив начальник обласного управління Георгій Галиць.

Детальніше...

Виявлено фальшиві листки непрацездатності

Нині широко розповсюджена торгівля фальшивими листками непрацездатності, адже «хворіти» часто буває вигідніше в матеріальному плані, ніж виконувати обов’язки на робочому місці. Така ситуація призводить до неправомірного витрачання коштів як роботодавця, так і Фонду соціального страхування України. Основними завданнями комісій із соціального страхування на підприємствах та в установах є контроль за правильним нарахуванням і своєчасною виплатою матеріального забезпечення, розгляд підстав та правильності видачі листків непрацездатності тощо. Але іноді відрізнити фальшивий листок від справжнього практично неможливо.

Детальніше...

На Київщині поглиблено взаємодію між управлінням виконавчої дирекції Фонду та закладами охорони здоров’я області

Як повідомив начальник відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Віталій Нємцев, з набранням чинності Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду, відбулась заміна механізму замовлення та розподілу путівок для направлення до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів на адресне забезпечення хворих медичною реабілітацією.

Детальніше...