Високі температури повітря та їх негативний вплив на працюючих

30 07 2020Висока температура повітря негативно впливає на організм працюючих, що характерно для підприємств ливарного виробництва, будівництва, житлово-комунального та сільського господарств.

Порушення водно-сольового обміну у працюючих на виробництві при високій температурі навколишнього середовища може обумовити захворювання нирок, шлунково-кишкові розлади, порушення діяльності нервової системи.

Детальніше...

28 квітня Всесвітній день охорони праці

23 04 2020

Детальніше...

До Міжнародного дня людей з інвалідністю

02 12 2019Дорогі друзі! 3 грудня весь світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

Відзначення цієї дати – це привід задуматись усім нам над проблемами, з якими щоденно зустрічаються інваліди, посилити увагу до захисту їх гідності, прав і благополуччя.

Від того, як суспільство ставиться до людей з інвалідністю, кому з тих чи інших причин важко або неможливо самостійно подбати про себе, залежить рівень цивілізованості суспільства.

Детальніше...

З 01.07.2019 року набув чинності новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337.

     02 6 08 2019Документом удосконалено процедуру проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків і професійних захворювань, що сталися з працівниками на підприємствах незалежно від форми власності. Також урегульовано питання розслідування професійних захворювань та отруєнь на виробництві.

Дія Порядку тепер поширюється і на осіб, які працюють на умовах цивільно-правового договору або на інших підставах, передбачених законом, фізичних осіб-підприємців тощо.

Детальніше...

З початку року проведено 80 перевірок закладів охорони здоров’я Київщини. Виявлено понад 200 необґрунтовано виданих листків непрацездатності

30 5 07 2019За перше півріччя цього року фахівцями відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області проведено 9 планових та 71 позапланова перевірка закладів охорони здоров’я

Детальніше...

Додаткова інформація