Семінар – тренінг в Київської облдержадміністрації

12 07 201711 липня, у зв’язку з виникненням на території області спалахів африканської чуми свиней, в Київської облдержадміністрації відбувся семінар – тренінг „Про порядок відшкодування майнової шкоди (збитків) завданої особам внаслідок запровадження карантину (карантинних обмежень) тварин або у зв’язку з проведенням процедур і робіт щодо ліквідації особливо небезпечних хвороб та фінансування робіт із запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків”.

12 2 07 2017Даний захід відбувся під головуванням заступника голови Київської облдержадміністрації Письменного О.М., в заході прийняли участь представники району: начальник управління агропромислового розвитку Кагарлицької райдержадміністрації Голованчук В.В., в.о завідувача сектора економічного розвитку і торгівлі Кагарлицької райдержадміністрації Сигида Н.Д., головний спеціаліст відділу містобудування та архітектори, капітального будівництва і цивільного захисту Кагарлицької райдержадміністрації Наконечний О.В.

Метою даного заходу було доведення до всіх компетентних установ районного та обласного рівнів дієвого механізму та розгляду покрокової карти відшкодування збитків у зв’язку з проведенням робіт по ліквідації африканської чуми свиней в межах епізоотичних осередків Київської області, що регламентуються постановами:

- постанова Кабінету Міністрів Українивід 31.10.2012 № 1003.

- постанова Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 № 415.