Максим Мельничук провів прийом громадян

17 02 2016У приміщенні Київської облдержадміністрації відбувся прийом громадян. Усі бажаючі мешканці Київщини мали можливість особисто поспілкуватися з очільником столичної області на тему хвилюючих питань як індивідуального, так і колективного характеру.

Впродовж трьох годин безперервного спілкування з жителями області було розглянуто близько 20 звернень, з яких три колективних скарги від громад Рокитнянського, Васильківського та Києво-Святошинського районів. Решта звернень мала характер індивідуальних та стосувалася тематики землекористування, соціально-побутової сфери та соціального захисту, а також кадрові питання.  

Зокрема, серед наболілих для громадян питань, з якими вони зверталися за допомогою та сприянням були наступні: виділення земельних ділянок для учасників АТО та їх сімей, присвоєння звання Героя України для учасника АТО (посмертно), оформлення посвідчень учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, покращення житлових умов, кадрові питання тощо.

Спілкуючись з громадянами голова Київської ОДА наголосив, що по кожному зверненню будуть прийняті відповідні рішення та у межах компетенції облдержадміністрації вживатимуться усі заходи щодо надання допомоги та підтримки у вирішенні питань мешканців області.

«Хочу запевнити, що усі питання будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців. Різноплановість питань, з якими звертаються мешканці нашої області, надзвичайно велика. Але всі громадяни, які звертаються до представників влади мають бути почуті, і не лишатися наодинці зі своєю проблемою», - зауважив Максим Мельничук.   

У ході проведення прийому громадян, голова Київської облдержадміністрації дав доручення керівникам структурних підрозділів ОДА, чиї питання за профілем роботи стосувалися звернень жителів, розібратися у ситуації по кожному питанні окремо. Відповідні доручення також були дані головам райдержадміністрацій.

Очільник Київщини відзначив, що усі звернення від мешканців перебувають у нього на особистому контролі.

«Прийоми громадян повинні проходити постійно, тому що спілкування з людьми допомагає визначити велику кількість проблем, які здаються на перший погляд непомітними, або про них взагалі можуть нічого не знати.  Усі матеріали та документи звернень, я вивчаю та особисто контролюю стан їх виконання. Водночас, хочу наголосити, що жодне звернення громадян не залишиться без відповіді», - заявив Максим Мельничук.  

Додаткова інформація