Голова Київської облдержадміністрації привітав з Днем Збройних Сил України військових області 

07 12 2015У понеділок у Білій Церкві відбулися урочисті заходи, приурочені до Дня Збройних сил України. Під час святкування військові Київщини отримали почесні нагороди та відзнаки від представників влади. Участь в урочистостях взяв голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра, заступник голови КОДА Андрій Янченко, голова Білоцерківської райдержадміністрації Вадим Марошалок, міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий, перший заступник голови Київської облради Володимир Майбоженко та інші.

У вітальному слові Володимир Шандра зауважив, що ще кілька років тому День ЗСУ було святом виключно символічним, а нині, у зв’язку з російською військовою агресією, воно набуло більшої ваги та актуальності.

«Події останніх років у східних регіонах України засвідчили, що сильна та міцна армія є запорукою миру в державі, гарантією її незалежності та цілісності. Нині наш народ та армія єдині. Потужний волонтерський рух, який ми спостерігали з перших днів російської агресії, посприяв становленню та зміцненню сучасної української армії. Хочу подякувати всім, хто долучився до боротьби за цілісність та незалежність нашої країни. Бажаю, щоб якомога швидше на нашій землі запанував мир, а військові відточували свої навики виключно на полігонах», - звернувся до присутніх очільник Київщини.

За його словами, обласна влада докладає максимальних зусиль для забезпечення належної соціальної допомоги бійцям АТО, демобілізованим і сім’ям, які у зв’язку із війною на сході, втратили годувальника. Зокрема, упродовж останнього часу на Київщині було вручено 64 квартири для сімей загиблих бійців АТО, та інвалідам І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які були учасниками військового конфлікту на Донбасі. Окрім того, бійцям АТО і демобілізованим на Київщині виділено близько 4,5 тисяч земельних ділянок.

У рамках святкування Володимир Шандра нагородив військових нагородив почесними грамотами КОДА за багаторічну бездоганну службу, зразкове виконання службових обов’язків, активну громадянську позицію та з нагоди Дня Збройних сил України, а також вручив почесні подяки КОДА за вагомий особистий внесок у справу зміцнення обороноздатності та незалежності Вітчизни.

07 2 12 201507 3 12 2015

Додаткова інформація