Сотники "Самооборони майдану" нагородили Володимира Шандру "Орденом Слави"

04 12 2015Днями сотники «Самооборони Майдану» вручили голові Київської обласної державної адміністрації Володимирі Шандрі почесну нагороду «Орден Слави». Ця відзнака була створена Радою сотників «Самооборони Майдану» і приурочена до Дня незалежності України. Вона призначена для воїнів АТО, активних учасників Євромайдану та посадовців, які працюють на розвиток демократичних цінностей та європейських стандартів у країні.

Представник «Самооборони Майдану», колишній заступник міністра оборони України Петро Мехед розповів, що «Орден Слави» виготовлений тільки у ста екземплярах, а у сплав нагороди додані осколки «Градів» із зони АТО.

«Цю відзнаку ми вручаємо патріотам, які активно включилися у боротьбу за справедливість і право нашого народу самостійно визначати шлях свого розвитку. Хочемо нагородити і Володимира Миколайовича та подякувати йому за підтримку майданівців, за вклад у боротьбу за незалежність нашої країни та у розвиток Київщини», - зазначив він.

У свою чергу Володимир Шандра висловив слова вдячності сотникам за проявлену довіру та вручену нагороду.

«Цими днями ми відзначаємо другу річницю зі старту Євромайдану та Революції Гідності – визначної історичної події, коли українці об’єдналися для розбудови європейської держави і стали на захист демократичних цінностей, принципів свободи і справедливості. Хочу подякувати всім сотникам, активним майданівцям і просто небайдужим громадянам, які показали, що разом ми - сила і в єдності наш народ не переборний. Адже саме відвага і рішучість українців змінили нашу країну, спрямувавши її на шлях реформ і європейського розвитку», - зазначив Володимир Шандра.

Додаткова інформація