Володимир Шандра привітав з ювілеєм Всеукраїнську громадську організацію інвалідів "Союз Чорнобиль України"

25 11 2015У середу, 25 листопада, відбулися урочисті заходи з нагоди 25-річчя Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України». Участь в урочистостях взяли голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра, активісти та представники громадських організацій, діяльність яких спрямована на допомогу потерпілим від Чорнобильської катастрофи.

У вітальному слові очільник Київщини відзначив, що нині у регіоні проживає понад 656 тисяч осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Вони отримують відповідну соціально-фінансову допомогу від держави. Зокрема, за десять місяців цього року від Міністерства соціальної політики до області на потреби чорнобильців надійшло майже 438 мільйонів гривень. В цілому фінансування здійснюється за сімома напрямками бюджетної програми, серед яких – оздоровлення, харчування, медичні послуги та інше.

Володимир Шандра привітав громадську організацію з ювілеєм і віддав їй належне у тому, що навіть у непростий час економічного спаду та в умовах війни вона продовжує опікуватися чорнобильцями і відстоює їх права.

«Чорнобильска катастрофа стала справжнім потрясінням не тільки для України, але й для всього світу. Навіть через 30 років вона згадується чорним болем, адже забрала чимало життів і скалічила безліч людських доль. Київщина відчуває біль Чорнобиля найбільш гостро, адже тут проживає чи не найбільше осіб, які постраждали від трагедії. Держава дбає про їх фінансування та соціальне забезпечення, і нині вже напрацьовуємо з обласним осередком «Союзу Чорнобиль України» програму на наступний рік. Однак важливо все-таки мати довгостроковий план дій на 10-15 років, щоб постраждалі від чорнобильської катастрофи почувалися захищеними і мали впевненість у завтрашньому дні», - зазначив Володимир Шандра.

Керівник області також вручив почесні грамоти Київської облдержадміністрації членам районних чорнобильських організацій і потерпілим від цієї техногенної катастрофи.

25 2 11 201525 3 11 2015

Додаткова інформація