Володимир Шандра нагородив з нагоди професійного свята рятівників Миронівського району

17 3 09 2015У рамках робочого візиту до Миронівського району голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра привітав із Днем рятівника та вручив нагороди  працівникам мироніського районного відділу ДСНС. Участь в урочистому заході також взяли голова Миронівської райдержадміністрації Ігор Черноргод та керівник миронівського райвідділу ДСНС Олег Масло.

У привітальному слові Володимир Шандра підкреслив важливість професії рятівника та наголосив на тому, що працівники пожежних та аварійно-рятувальних служб у Київській області завжди достойно справляються зі своїми обов’язками та демонструють високий професіоналізм.  

«Ви приходите на порятунок у складних обставинах для того, щоб врятувати життя та майно людей. Ваш фах вимагає від вас не тільки сміливості, рішучості та витривалості, але й відповідної кваліфікації та вміння оперативно приймати рішення в умовах надзвичайних ситуацій. Адже ви допомагаєте людям не тільки при пожежах, але в період паводків, засух, а також проводите розмінування, що залишилися ще з часів Другої світової війни», - зазначив голова Київської ОДА.

Керівник області вручив п’ятьом рятівникам почесні грамоти КОДА. Ще четверо отримали з його рук спеціальні звання. У свою чергу Ігор Черногод також нагородив п’ятьох працівників служби почесними грамотами Миронівської РДА.

На завершення заходу Володимир Шандра подякував рятівникам за їх сумлінну службу та віддану працю і побажав продовжувати роботу на такому ж достойному рівні.

«Цього року були складні погодні умови. У теплий сезон були загорання на торф’яниках, тричі горіла Чорнобильська пуща. Та найбільшим викликом стала техногенна катастрофа на нафтобазі в районі Василькова, яка була наймасштабнішою за роки незалежності України. Завдяки професіоналізму київських рятівників та допомозі і злагодженій роботі працівників служби, які прибули з інших районів, пожежу вдалося оперативно локалізувати, після чого зовсім ліквідувати її», - додав голова КОДА.

17 4 09 2015

Додаткова інформація