Жителі Київщини можуть змінити постачальника газу в онлайні за 15 хвилин
Жителі Київщини мають можливість змінити постачальника газу на більш вигідного в дистанційному режимі. Процедура займає орієнтовно 15 хвилин.
Про це нагадав голова облдержадміністрації Василь Володін сьогодні, 18 січня.
«Я закликаю представників органів місцевого самоврядування проінформувати людей про перелік усіх можливих постачальників газу. Завдяки цьому кожна людина зможе обрати для себе найбільш оптимальний варіант з вигідними умовами. Змінити постачальника газу – це справа буквально 15 хвилин. Проте далеко не всі люди знають про цю можливість», – пояснив Василь Володін.
З ініціативи Президента тарифи на газ для населення буде знижено
Президент України Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабінет Міністрів, представників НКРЕКП, очільника НАК «Нафтогаз України» та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання із зависокими цінами на газ для українців.
Уряд пропонує встановити ціну на газ для українців 6,99 грн за метр кубічний
Київська облдержадміністрація продовжує моніторити ситуацію щодо тарифів на природний газ для населення. І наразі стало відомо, що Уряд пропонує тимчасово встановити ціну на газ 6,99 грн за метр кубічний для всіх побутових споживачів. Державне регулювання вартості запровадять на період карантинних обмежень або до кінця опалювального сезону.
Вперше за роки незалежності держава замовляє у «Антонова» три нові українські літаки Ан-178, які отримає армія – Володимир Зеленський
За участю Президента України Володимира Зеленського відбулося підписання Меморандуму між Міністерством оборони та Державним підприємством «Антонов» про співпрацю щодо будівництва літаків для потреб Збройних сил України.
На першому етапі йдеться про три нові військово-транспортні літаки Ан-178, які отримають ЗСУ. Вони можуть використовуватися для доставки особового складу, озброєння та легкої військової техніки посадковим і парашутним способами, а також для транспортування вантажів.
Більше статей...
- Програма «Здоров’я Київщини»: на медичну сферу спрямують понад 2 млрд грн
- Запрошуємо представників бізнесу долучитися до роботи Координаційної ради з питань розвитку підприємництва
- У ФОПів Київщини є час подати заяви на отримання матеріальної допомоги до 31 грудня
- Василь Володін: «Підприємці Київщини можуть розраховувати на допомогу від держави»
- Майже 2 тис. ліжок в лікарнях Київщини забезпечені киснем. Всього в Україні киснем забезпечено понад 35 тис. ліжок