Проведено роботу мобільної точки доступу у Леонівській та Черняхівській сільських радах

23 2 01 201922 січня 2019 року на виконання спільного наказу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області, Головного територіального управління юстиції у Київській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області, Департаменту соціального захисту

населення Київської обласної державної адміністрації у Кагарлицькому районі Київської області проведено роботу мобільної точки доступу у Леонівській та Черняхівській сільських радах за участю: заступника начальника Кагарлицького об'єднаного управління пенсійного фонду в Кагарлицькому районі Візьонок Л.В., державного виконавця Кагарлицького районного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області Токовенко Н.О., начальника районного відділу ДРАЦС Косяк П.В., начальника Кагарлицького районного управління соціального захисту населення Кагарлицької РДА Дячок О.І., завідувача Кагарлицькою районною державною нотаріальною конторою Грачової Л.І. та головного спеціаліста відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Хамка Л.Г.
    До мобільної точки доступу звернулось 22 особи по 22 питаннях, а саме: з питань соціального забезпечення (9), з питань житлового права (8), з питань спадкового права (1), з  інших питань (4), яким надано відповідні консультації в рамках чинного законодавства та роздано інформаційні буклети “Безоплатна правова допомога” та “Я маю право!”..
    Особливу увагу приділено питанням що стосуються земельного права, а саме: порядку переходу права власності на земельну ділянку при даруванні будинку, оформлення дублікату правоустановчого документу на земельну ділянку при втраті оригіналу, встановлення твердих меж земельної ділянки, порядку передачі у приватну власність земельної ділянки, порядку виділення земельної ділянки працівниками соціальної сфери, визнання спадщини на земельну ділянку відумерлою, порядку відмови від земельної ділянки та передачі її у комунальну власність, погодження меж земельної ділянки між сусідами.
    Усім присутнім було надано вичерпні консультації в рамках чинного законодавства.
Під час прийому громадяни поінформовані про проект “Я маю право” та отримали роздаткові матеріали з питань вирішення земельних спорів, зокрема буклети за темами: прийняття спадщини, у складі якої є нерухоме майно у випадку відсутності у спадкоємців правовстановлюючих документів на майно, безоплатна передача земельної ділянки громадянам із земель державної і комунальної власності, встановлення факту належності особі правовстановлюючих документів.

23 3 01 2019