ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ

17 04 201917 квітня, в рамках реалізації Програми Державної служби зайнятості щодо профорієнтаційних заходів, які проводяться з метою вибору професії учнями загальноосвітніх навчальних закладів відбувся «Ярмарок професій» та презентація навчальних закладів.

Участь у заході взяли більше 130 учнів загальноосвітніх шкіл району та представники 6 навчальних закладів Київщини.

Зокрема з презентацією навчального закладу виступили: Київський інститут інтелектуальної власності і права Національного університету Одеської юридичної академії, інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України КПІ ім. І.Сікорського, Державний вищий навчальний заклад «Київський енергетичний коледж», ДВНЗ «Київський транспортно-економічний коледж» Національного транспортного університету.

До уваги випускників було запропоновано наглядову інформацію, роздано інформаційні матеріали про умови вступу, спеціальності та професії, терміни та умови навчання, повідомлено про Дні відкритих дверей у навчальних закладах.

Проведення даного заходу є допомога учнівській молоді у виборі майбутньої професії, адже там відбувається знайомство з навчальними закладами, спеціальностями, за якими навчають і які є актуальні на ринку праці.

17 04 2019 2

Додаткова інформація