Міні-ярмарок вакансій

20 03 201919 березня у приміщенні Кагарлицької районної філії Київського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участю військового комісара Кагарлицького районного військового комісаріату Клабукова Д.О. Дмитро Олександрович детально ознайомив учасників міні-ярмарку про порядок та вимоги відбору та прийняття громадян України на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу і в резерв Збройних Сил України.

Також звернено увагу присутніх на грошове забезпечення військовослужбовців, строки військової служби при прийнятті на військову службу за контрактом, пільги та гарантії для військовослужбовців, що включає в себе речове забезпечення, використання щорічної основної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення, безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах охорони здоров’я, право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, тощо.

Учасники заходу в ході зустрічі отримали відповіді на свої запитання.

Якщо Ви шукаєте роботу і у Вас є бажання працювати звертайтеся за інформацією до спеціалістів Кагарлицької районної філії КОЦЗ.

Додаткова інформація