Робоча зустріч

12 09 201812 вересня відбулась робоча зустріч директора Кагарлицького районного центру зайнятості Світлани Нагірної з керівником ТОВ «Агро Експерт» Віталієм Григоровичем Наріжним щодо можливостей співпраці в різних напрямках.

 

Компанія веде свою діяльність з 2002 року і за цей час зайняло одне з провідних місць на сільськогосподарському ринку України. ТОВ «Агро Експерт» є постачальником оригінальних засобів захисту рослин виробництва провідних компаній світу, високопродуктивних посівних матеріалів, як зарубіжної так і вітчизняної селекції та широкого асортименту мінеральних добрив, мікродобрив, регуляторів росту рослин.

Компанія «Агро Експерт» вирізняється підходом до роботи. Спеціалісти компанії допомогають підібрати насіння, яке відповідає кліматичним та грунтовим особливостям конкретного регіону, що забезпечує високу врожайність та стійкість до захворювань. На даний час в колективі компанії стабільно працює понад 30 осіб.

Під час зустрічі Світлана Миколаївна розповіла про основні завдання служби зайнятості щодо задоволення потреб роботодавців у працівниках, також поінформувала про стан та тенденції розвитку локального ринку праці.

В результаті зустрічі було домовлено про подальшу співпрацю між центром зайнятості та роботодавцем, щодо забезпечення та підготовки якісного кадрового потенціалу з урахуванням нинішніх і перспективних потреб роботодавця.

Додаткова інформація