День відкритих дверей на виробництві

11 09 201811 вересня, за сприянням Кагарлицького районного центру зайнятості, на базі ТОВ «АЛЕАНА» відбувся профорієнтаційний захід «День відкритих дверей на виробництві». ТОВ «АЛЕАНА» - велике, виробниче підприємство по переробці пластмас. На сьогоднішній момент в асортименті компанії чотири основних напрямки: товари для будинку, кухні, саду та городу, пластикові меблі. Асортимент продукції постійно оновлюється і розширюється.

Якісна і конкурентоспроможна продукція під ТМ "АЛЕАНА" орієнтована на найширші верстви населення і високо оцінена споживачами України, Білорусії, Казахстану, Молдови та інших країн.

Начальник виробництва ТОВ «АЛЕАНА» Сергій Васильович Кирилюк розповів про підприємство та сферу діяльності, перспективи розвитку та створення нових робочих місць, організував екскурсію для шукачів роботи.

Учасники заходу в ході зустрічі отримали відповіді на свої запитання про необхідний досвід, освіту та кваліфікацію, соціальні гарантії, рівень заробітної плати.

Презентація роботодавця пройшла дуже цікаво та змістовно.

11 09 2018 2