День відкритих дверей на виробництві

09 06 201808 червня за сприянням Кагарлицького районного центру зайнятості, на базі території ФОП Ломака М.М. відбувся профорієнтаційний захід «День відкритих дверей на виробництві».

Відкрила захід директор Кагарлицького районного центру зайнятості Світлана Нагірна, яка подякувала Миколі Ломаці за участь у сприянні працевлаштуванню незайнятих громадян, розповіла учасникам про мету заходу.

М.Ломака детально розповів про сферу діяльності, організував екскурсію для шукачів роботи та працівників центру зайнятості. Учасники заходу були ознайомлені з умовами праці та заробітною платою, а також мали змогу поспілкуватися.

Презентація роботодавця пройшла дуже цікаво та змістовно. Безробітні отримали вичерпні відповіді на питання та подякували роботодавцю за проведену зустріч.