Декада зайнятості для осіб з інвалідністю та учасників АТО

28 7 11 2019Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Відзначення цієї дати спрямоване на привернення уваги суспільства і громадськості до актуальних проблем цих людей, захисту їх прав, гідності та благополуччя.

В рамках проведення загальнообласної декади зайнятості для учасників АТО та людей з інвалідністю в приміщенні

Кагарлицької районної філії Київського обласного центру зайнятості 28.11.2019 р. проведено Презентацію роботодавця.

Присутні дізналися не лише про можливості працевлаштування та здобуття професії чи підвищення кваліфікації за сприянням служби зайнятості, а й отримали пізнавальну інформацію від начальника відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Юрія Лісового та заступника начальника Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) ГУ ПФУ у Київській області Віти Заїки.