Міжнародний проект «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей»

08 11 2019Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні, розпочинає новий компонент проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей».

Ветерани з трьох пілотних областей України — Київської, Дніпропетровської та Львівської — зможуть отримати допомогу у відкритті власної справи. У рамках програми із самозайнятості учасники та учасниці відвідають дводенні бізнес-тренінги і за результатами захисту бізнес-планів матимуть змогу отримати гранти розміром до 1 000 євро у вигляді обладнання для розвитку підприємництва.

Прийом заявок триватиме до завершення формування тренінгових груп. Пріоритет буде надано заявникам, які наразі не мають постійного місця роботи; мають низьку зарплату або часткову зайнятість; самі виховують дітей; утримують багатодітні родини або мають інвалідність. Грант надається винятково у формі оплати узгодженого обладнання та не передбачає грошових виплат учасникам.

Ветерани, котрі зацікавилися програмою із самозайнятості, мають заповнити анкету. Порядок участі в програмі та з анкетою можна ознайомитись за посиланням http://iom.org.ua/ua/granty-na-rozvytok-samozaynyatosti-dlya-veteraniv-z-kyyivskoyi-dnipropetrovskoyi-ta-lvivskoyi.

Детальніше про умови участі в проекті можна дізнатися за телефоном гарячої лінії МОМ: 0-800-215-025 (пн — пт з 10:00 до 17:00).

Детальніше про умови участі в проекті можна дізнатися за телефоном гарячої лінії МОМ: 0-800-215-025 (пн — пт з 10:00 до 17:00).

Додаткова інформація