Одноразова матеріальна допомога роботодавцям

Уряд ухвалив рішення підтримати ініціативу Президента України про виплату одноразової матеріальної допомоги роботодавцям, які можуть втратити дохід через карантин.

Отримання допомоги регламентується Порядком надання одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання, розрахунку її розміру, стягнення, повернення невикористаної її суми, з яким ви можете ознайомитися на сайті державної служби зайнятості https://is.gd/iijaDW

Детальніше...

Послугами Київської обласної служби зайнятості скористались понад 2 мільйони громадян

Про це повідомив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук під час онлайн прес-конференції, що відбулась 09 грудня 2020 року.

21 січня 1991 року на виконання постанови Ради Міністрів УРСР, Київський облвиконком приймає рішення № 9 „Про створення державної служби зайнятості в області”. Цю дату можна вважати днем народження Київської обласної служби зайнятості.

Детальніше...

Торгівля людьми - це стосується кожного!

30 07 2020З нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми Міністерством соціальної політики України у співпраці з Координатором проєктів ОБСЄ в Україні, Представництвом МОМ в Україні - Агенством ООН з питань міграції, Громадською спілкою "А21 Україна" 30 липня 2020 року заплановано проведення інформаційної кампанії в обласних центрах України та м. Києві.

Детальніше...

Державна служба зайнятості презентує покрокову інструкцію по частковому безробіттю

Як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю?

Усього шість простих кроків:

Зверніться до центру зайнятості за місцем сплати ЄВ упродовж 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності.

Далі – підготуйте необхідний пакет документів:

➡заява на отримання допомоги в довільній формі;
➡копія наказу з датою зупинення чи скорочення діяльності;
➡довідка про сплату ЄВ за останніх 6 місяців;
➡відомості до Додатку 2 Порядку.

Детальніше...

Відкриття міжнародної платформи «Coursera»

17 06 2020Міжнародна платформа «Coursera» (https://www.coursera.org/) -   відкриває через державну службу зайнятості України безкоштовний доступ до своїх освітніх програм для безробітних. Це загалом – понад 3800 онлайн-курсів ( гуманітарні науки, психологія, підприємництво, економіка, ІТ-технології та багато іншого). Найпопулярніший формат навчання – курси від 4 до 6 тижнів, які включають відеолекції, тести, обговорення на форумах. Варто зазначити, що це міжнародна освітня платформа, тому навчання переважно – англійською мовою.

Детальніше...

Додаткова інформація