Проведено інформаційно-роз'яснювальний захід

10 12 201810 грудня 2018 року з метою реалізації проекту “Я маю право!” та з нагоди проведення “Всеукраїнського тижня права” начальником відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д. спільно з працівниками Кагарлицького районного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ у Київській області Качанюк О.В. і Вороновою І.О. проведено інформаційно-роз'яснювальний захід,

Детальніше...

НАЙМАСШТАБНІШИЙ ПІВФІНАЛ У МИРОНІВЦІ ВРАЗИВ СВОЄЮ ОРИГІНАЛЬНІСТЮ

06 12 2018У Миронівці 5 грудня 2018 року відбувся вже третій півфінал змагально-мотиваційного конкурсу “Обери майбутнє”. Це найбільший півфінал цього року, оскільки в ньому брали участь аж дев’ять команд з Богуславського, Ставищенського, Кагарлицького та інших районів Київської області.

Детальніше...

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

29 11 201828 листопада з метою ознайомлення з умовами та порядком обслуговування клієнтів служби зайнятості, надання правової допомоги Кагарлицькою районною філією Київського обласного центру зайнятості організовано та проведено «День відкритих дверей».

 

 

Детальніше...

Інформаційно-роз'яснювальний захід

14 11 201813листопада 2018 року фахівцями Кагарлицького районного центру зайнятості спільно з головним спеціалістом відділу Кагарлицького бюро правової допомогиХамка Л.Г. проведено інформаційно-роз'яснювальний захід, в ході якого громадян ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги, а також про реалізацію правопросвітницького проекту “Я маю право!” та прочитано лекцію на тему “Припинення права власності на земельну ділянку”, “Пролонгація договору оренди земельної ділянки” та “Пільги щодо сплати земельного податку”.

Детальніше...

День відкритих дверей на виробництві

06 11 201806 листопада, за сприянням Кагарлицької районної філії Київського обласного центру зайнятості, на базі території ФОП  Байда В.В. відбувся профорієнтаційний захід «День відкритих дверей на виробництві».

Відкрила захід директор Кагарлицької районної філії КОЦЗ Світлана Нагірна, яка подякувала Василю Васильовичу за участь у сприянні працевлаштуванню незайнятих громадян, розповіла учасникам про мету заходу.

Детальніше...

Більше статей...

 1. Робоча зустріч
 2. День відкритих дверей на виробництві
 3. Миронівський м'ясопереробний завод «Легко» запрошує на роботу
 4. За сприяння Київської обласної служби зайнятості у 2018 році працевлаштовано понад 220 учасників антитерористичної операції
 5. Проведено правопросвітницький захід
 6. День відкритих дверей на виробництві
 7. Бажаєте отримати нову професію? За сприяння Київської обласної служби зайнятості професійне навчання пройшли понад 2,5 тисячі громадян
 8. День відкритих дверей на виробництві
 9. Понад 1300 мешканців об’єднанихтериторіальних громад Київщини охоплено послугами обласної служби зайнятості
 10. ЖИВИ ТА ПРАЦЮЙ В УКРАЇНІ: на Київщині учасниками Акції стали майже 9 тисяч осіб
 11. «Ярмарок професій» та презентація навчальних закладів
 12. ЖИВИ ТА ПРАЦІЮЙ В УКРАЇНІ
 13. ЖИВИ ТА ПРАЦІЮЙ В УКРАЇНІ
 14. Живи та працюй в Україні
 15. Серед зареєстрованих безробітних на Київщині 7,7 тисяч жінок

Додаткова інформація