Міжнародний проект «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей»

08 11 2019Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні, розпочинає новий компонент проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей».

Ветерани з трьох пілотних областей України — Київської, Дніпропетровської та Львівської — зможуть отримати допомогу у відкритті власної справи. У рамках програми із самозайнятості учасники та учасниці відвідають дводенні бізнес-тренінги і за результатами захисту бізнес-планів матимуть змогу отримати гранти розміром до 1 000 євро у вигляді обладнання для розвитку підприємництва.

Детальніше...

Запрошуємо на постійну роботу

07 2 08 2019Центральний матеріальний склад головного квартирно-експлуатаційного управління Міністерства оборони України

запрошує на постійну роботу:

водій автотранспортних засобів

підсобний робітник

Пакет соціальних послуг: надається житло, безкоштовне харчування.

Заробітна плата від 7472 грн.

Контакти Кагарлицької районної філії Київського обласного центру зайнятості: м.Кагарлик вул.Паркова, 6 тел.(04573) 61561

ПРЕЗЕНТАЦІЯ РОБОТОДАВЦЯ

09 11 07 2019З метою ефективного підбору персоналу 10 липня фахівціКагарлицької районної філії Київського обласного центру зайнятості провели Презентацію роботодавця – Київського картонно-паперового комбінату, який на сьогодні має потребу в працівниках на вакансії: машиніст гофроагрегату, машиніст автоматизованої лінії, вантажник автоматизованої лінії, машиніст пакувальної машини.   

Детальніше...

З початку 2019 року кар’єрні радники Київської обласної служби зайнятості забезпечили роботою понад 10 тисяч осіб

         09 10 07 2019Про це повідомив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук. Він зазначив, що завдяки реалізації інституту кар’єрного радника цьогоріч працевлаштовано 10839 осіб - це на 1,6 тис. осіб більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Зокрема, 40% клієнтів служби зайнятості працевлаштовані оперативно до набуття статусу безробітного.

Детальніше...

МІНІ – ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

18 06 201918 червня фахівці Кагарлицької районної філії Київського обласного центру зайнятості організували міні - ярмарок вакансій за участю керівника відділу найму та адаптації ГК «Верес». Ірина Фоміна презентувала вакантні місця:

грибовод, вантажник.

Детальніше...

Додаткова інформація