Штрафи за розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях

02 03 2020Гарного весняного ранку жителі міста Кагарлик та Кагарлицького району!

Нарешті настала весна і всі ми в очікуванні тепла, проте, хочемо нагадати вам що це не привід перебувати у громадських місцях у п'яному вигляді та розпивати алкогольні напої!

Дане порушення тягне за собою попередження або накладення штрафу від 17 до 85 гривень.

Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після застосування заходів адміністративного стягнення, — тягнуть за собою накладення штрафу від 51 до 119 гривень.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яка двічі протягом року піддавалась адміністративному стягненню за розпивання спиртних напоїв у громадських місцях або появу в громадських місцях у п’яному вигляді, — тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі від 102 до 136 гривень або виправні роботи на строк від 1 до 2 місяців з відрахуванням 20% заробітку, або адміністративний арешт на строк до 15 діб.

Пам’ятайте, порядок — це ти!