Відкритий урок

12 02 202011 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного інтернету під гаслом «Разом для найкращого інтернету»

Доступ до глобальної мережі став невід’ємною складовою сучасного життя та культурно - освітнього середовища, майже кожна дитина користується послугами мережі. При цьому підлітки не володіють інформацією про онлайн – ризики.

З метою забезпечення безпечного контенту працівники ювенальної превенції Кагарлицького ВП Олександр Загородній та Роман Мінченко відвідали Кагарлицьку ЗОШ № 2 ім. В.П. Дашенка де з учнями 5-11 класів провели відкритий урок на тему профілактики негативних явищ у дитячому середовищі, приверненню уваги до проблеми безпеки в Інтернеті.

З учнями говорили про основні ризики які виникають в Інтернет мережі, а саме суїцидальні групи, кібербулінг, Інтернет – шахрайство з якими діти можуть стикатися в мережі та надали основні поради якими потрібно керуватися під час користування Інтернет мережею.

12 02 2020 2