Про роботу дільничних офіцерів

23 12 2019Дільничні офіцери поліції Кагарлицького відділення поліції прозвітували перед населенням про проведену роботу на території обслуговування.

Впродовж грудня 2019 року дільничні офіцери Кагарлицького відділення поліції звітують перед жителями м. Кагарлик та Кагарлицького району, а саме таке звітування проходило перед громадою сіл Бурти та Кадомка Кагарлицького району.

На звітуванні дільничним офіцером поліції Кагарлицького ВП капітаном поліції Ігорем Лисенком було обговорено питання про стан криміногенної ситуації на території поліцейської дільниці, вжиті заходи із запобігання та протидії вчинення як кримінальних так і адміністративних правопорушень, обговорено проблеми громади та можливі шляхи їх вирішення.

23 12 2019 2