Кримінальна хроніка в період з 04 листопада по 12 литопада

В період з 04 листопада 2019 року по 12 литопада 2019 року до Кагарлицького відділення поліції Обухівського відділу поліції ГУНП в Київській області надійшло 137 заяв і повідомлень про злочини і події, що вчинені або готуються. В останній час спостерігається значний зріст таких видів злочинів, як крадіжки особистого майна, шахрайство та інші. Тому велика увага керівництва відділення приділяється профілактиці правопорушень, як провідної ланки роботи дільничних інспекторів поліції та інспекторів патрульної служби, адже саме від цього і залежить криміногенна ситуація на території Кагарлицького району.

Так, до Кагарлицького відділення поліції 04.11.2019 надійшла заява від гр-ки. С. про те, що в період 04.11.2019 в м. Кагарлик здійснила крадіжку велосипеда. Проведеними оперативно-розшукованими заходами працівниками відділення поліції було знайдено та вилучено велосипед в місцевого жителя. Проводиться досудове розслідування

04.11.19 до Кагарлицького відділення поліції надійшла письмова заява від гр-ки. Т. жительки с. Слобода про те, що 02.11.2019 сусідка нанесла тілесні ушкодження. Проводиться перевірка.

05.11.2019 до Кагарлицького відділення поліції надійшла письмова заява від гр-на. І. жителя м.Кагарлик про те, що в м.Кагарлик гр-н. О. житель с.Зелений Яр наніс тілесні ушкодження. Проводиться перевірка

11.11.2019 о 18:29 до Кагарлицького відділення поліції надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що 11.11.2019 в с. Зікрачі, виправна колонія, у засудженого під час осбистого огляду було виявлено та вилучено речовину схожу на коноплю. Проводиться перевірка.

Т.в.о.начальника Кагарлицького відділення поліції
Обухівського відділу поліції Головного управління
Національної поліції в Київській області
майор поліції                                                        Сергій ПАНАСЕНКО