«Безпека дорожнього руху – це життя»

17 10 2019З початку практичного етапу заходів «Безпека дорожнього руху – це життя», який розпочато з 1 жовтня на території Кагарлицького району, поліція спрямовує зусилля на попередження аварійності на дорогах та дотримання водіями і пішоходами Правил дорожнього руху.

Для забезпечення безпеки дорожнього руху, на автошляхах щоденно залучаються наряди груп реагування патрульної поліції, які з початку відпрацювання зафіксували 37 правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху: керування автомобілями водіями в стані сп’яніння, керування автомобілями без відповідних документів та інші порушення ПДР.

Поліцейськими в м. Кагарлик проводять роз’яснювальну роботу з мешканцями району та роздають флаєра з соціальними рекламами «Дякуємо, що не вживаєш за кермом» та « Зменш швидкість! Вдома на тебе чекають»

Шановні учасники дорожнього руху, дотримуючись Правил дорожнього руху, Ви збережете своє життя і інших людей.

17 10 2019 217 10 2019 3