Стан криміногенної ситуації з 23 по 30 вересня

В період з 23 вересня 2019 року по 30 вересня 2019 року до Кагарлицького відділення поліції Обухівського відділу поліції ГУНП в Київській області надійшло 112 заяв і повідомлень про злочини і події, що вчинені або готуються. В останній час спостерігається значний зріст таких видів злочинів, як крадіжки особистого майна, шахрайство та інші. Тому велика увага керівництва відділення приділяється профілактиці правопорушень, як провідної ланки роботи дільничних інспекторів поліції та інспекторів патрульної служби, адже саме від цього і залежить криміногенна ситуація на території Кагарлицького району.

Так, 23.09.2019 до Кагарлицького відділення поліції надійшов рапорт співробітника поліції про те, що ними був зупинений гр-н.П. житель с.Бурти, який повідомив, що у правій кишені своєї куртки зберігає паперовий згорток з речовиною зеленого кольору, походження зовні схожий на «канабіс». По даному факту проводиться перевірка.

24.09.2019 до Кагарлицького відділення поліції надійшло повідомлення по телефону від диспетчера ДСНС про те, що в с. Бендюгівка Кагарлицького району сталося загорання господарчої будівлі. Виїздом ДСНС на місце події та після локалізації пожежі, яка сталася в житловому будинку, виявлено обгорілий труп 51-річного власника будинку, який проживав у вказаному будинку сам. Опалення даного будинку пічне. Ймовірноюпричиною пожежі могло стати несправність пічного опалення. Проводяться слідчо-розшукові заходи з метою встановлення свідків та очевидців події. Рештки тіла будуть спрямовано до Кагарлицького районного відділення судово-медичної експертизи.

24.09.2019 до Кагарлицького відділення поліції звернувся гр-н. Ю. житель м. Кагарлик з добровільною видачею пакету вагою подрібленої сухої маси заленого кольору зовні схожі на рослини конопель. Дані рослини конопель він зірвав в м. Кагарликта приніс дані рослини до свого помешкання для власного вживання без мети збуту. По даному факту проводиться перевірка.

25.09.2019 до Кагарлицького відділення поліції надійшло повідомлення по лінії «102» від гр-ки. С. про те, що в м. Кагарлик невідома особа протягом ночі з гаражного приміщення викрала велосипед.На данийчас проводяться оперативно-розшукові заходи по встановленню осіб.

26.09.2019 До Кагарлицького відділення поліції зі служби 102 надійшло повідомлення про те, що 26.09.2019 під час патрулювання нарядом ГРПП спільно дільничним інспектором поліції був зупинений автомобіль «ВАЗ». Під час поверхневого огляду у 33-річного водія правоохоронці вилучили згорток з білою речовиною, який зберігався у пачці з під цигарок. Зі слів затриманого - амфетамін.Вилучені рослини та нарковмісні речовини направлені на експертизу. Проводиться перевірка.

27.09.2019 до Кагарлицького відділення поліції надійшла письмова заява від гр-на. К. в про те, що в с. Черняхів наглядно знайома особа нанесла заявнику тілесні ушкодження у вигляді синців та садин на обличі. По даному факту проводиться перевірка.

28.09.2019 до Кагарлицького відділення поліції надійшло повідомлення зі служби 102 від гр-на. С. про те, що 28.09.2019 в с. Черняхів з території двору, протягом ночі, невідомі особи викрали цеглу. На данийчас проводяться оперативно-розшукові заходи по встановленню осіб.

28.09.2019 до Кагарлицького відділення поліції надійшла надійшло повідомлення від гр-на. В. жителя м. Київ про те, що 28.08.2019 в с. Переселення в своєму дачному будинку на протязі тижня невідомі особи пошкодили вікна та викрали особисті речі. На данийчас проводяться оперативно-розшукові заходи по встановленню осіб.

Т.в.о.начальника Кагарлицького відділення поліції
Обухівського відділу поліції Головного управління
Національної поліції в Київській області
майор поліції                                                              Сергій ПАНАСЕНКО