Співробітники поліції м. Кагарлик нагадують громадянам як уберегтися від дій шахраїв

20 07 2020 3Незважаючи на систематичні попередження правоохоронців про різні схеми шахрайства, довірливі громадяни продовжують віддавати свої заощадження аферистам.

Правила, дотримуючись яких, ви не дозволите себе обдурити:

- в жодному разі, не повідомляйте нікому свої персональні дані та реквізити власних банківських рахунків, адже працівники фінансових установ не проводять жодних операцій у телефонному режимі;

- якщо ви загубили мобільний або сім-карта перестала працювати, відразу ж заблокуйте прив’язані до цього номеру телефону банківські картки та рахунки;

Детальніше...

Затримано викрадача автомобіля

06 07 202006 липня в 14:25 год. Миронівський відділ поліції орієнтував Кагарлицьке ВП про те, що на території обслуговування Миронівського ВП було викрадено автомобіль марки Ауді А4 та можливо даний автомобіль рухається в сторону м. Кагарлик.

Працівниками Кагарлицького ВП здійснено виїзд для патрулювання та можливого виявлення даного автомобіля, по автодорозі Київ-Знамянка, що проходить на території обслуговування Кагарлицького ВП.

Детальніше...

Ювенальні поліцейські розповіли Кагарлицьким школярам про їхня права та обов’язки

05 03 2020Сьогодні працівники ювенальної превенції Кагарлицької поліції Олександр Загородній, Роман Мінченко спільно з працівниками місцевого бюро правової допомоги Юрієм Лісовим та Людмилою Хамкою з учнями НВК-ліцею провели відкритий урок на тему «Я маю право».

Школярам розповіли про права особи, закріплених Конституцією України, Загальною декларацією з прав людини та Конвенцією ООН про права дитини.

Детальніше...

Штрафи за розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях

02 03 2020Гарного весняного ранку жителі міста Кагарлик та Кагарлицького району!

Нарешті настала весна і всі ми в очікуванні тепла, проте, хочемо нагадати вам що це не привід перебувати у громадських місцях у п'яному вигляді та розпивати алкогольні напої!

Детальніше...

Година безпеки дорожнього руху

24 02 202020 лютого 2020 року працівники ювенальної превенції Кагарлицької поліції Олександр Загородній та Роман Мінченко в приміщенні Кагарлицької міської бібліотеки з учнями 4 класу Кагарлицького НВК ЗОШ І- ІІІ ст.- ліцей провели Годину безпеки дорожнього руху на тему «Правила дорожні знають всі і дорослі і малі».

Детальніше...

Додаткова інформація