Податківці Київщини упередили несплату 229 млн грн до бюджету за період січень-червень

Протягом січня-червня 2020 року управлінням податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування проведено 142 документальні перевірки, що на 168 перевірок менше, ніж за січень-червень 2019 року, в тому числі 59 планових та 83 позапланових перевірок.

За результатами проведених документальних перевірок донараховано узгоджених податкових зобов’язань в сумі 79,4 млн грн. Із донарахованих сум до бюджету вже надійшло 40,3 млн. гривень. Крім того, в ході документальних перевірок зменшено неправомірно задекларовані підприємствами збитки на суму 1,2 млрд грн, що дозволить у майбутніх періодах упередити несплату зазначеного податку до бюджету на 229 млн грн. Також зменшено суму від'ємного значення різниці між податковими зобов'язаннями та податковим кредитом з ПДВ в розмірі 20,1 млн. гривень.

Крім того, за січень-червень 2020 року проведено 635 фактичних перевірок платників податків, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг,за результатами яких до порушників податкового законодавства застосовані штрафні санкцій на загальну суму
9,3 млн. грн., з яких 3,5 млн. грн. сплачено до бюджету.

ГУ ДФС у Київській області

Додаткова інформація